Kako grade autoput u BiH

Samo u BiH se dva kilometra autoputa “grade” već 12 godina

https://www.vijesti.plus/biznis/4840/samo-u-bih-se-dva-kilometra-autoputa-grade-vec-12-godina

Znaci, eto razloga zasto se 12 godina gradi autoput - izbjegavanje recesije :smiley:

a porez na naftu preko 100% sve zajedno… trebali bi imati bolju mrezu puteva od drevnog rima

Dovoljno je vidjeti ovo,
image

Baš sam ovog vikenda pričao sa starim o porezu na naftu…isto i o Rimskim koridorima. :smiley:

sto je najjace placas pdv na akcize i putarine haha porez na porez

1 Like

Za “porez na porez” nisu krivi političari, nego narod što takvo šta dopušta. Pa pojedini političari ako mogu, budu u 47 komisija istovremeno i uzmu 30.000 KM godišnje zbog toga!? I sve ok…

Gledano iz perspektive političara “sve što nije zabranjeno je dozvoljeno”!

1 Like

Politicari su ogledalo naroda… nista vise. Svi smo mi dio sistema koji mrzimo

2 Likeova

I ja da sam nesto u ovakom sistemu, vjerovatno bih to iskoristio na najbolji nacin (po mene), jer zasto ne ?
Neka afera se desi, napravi se par meme-ova i zajebancija na to sve, malo po novinama i nakon mjesec dana svi zaborave da se i desilo :grinning:

Znaci lagao bih kad bih rekao da ne bih isto radio kao sto nasi politicari trenutno rade.

1 Like

Gledaju te u oči i lažu, i još se smiju, i… to je to. Do nove afere, nedodirljivi su…


HAHAHAHAHAHA

Bosna, Srbija, Hrvatska i ostale te shit zemlje leglo su lopova i pokvarenih ljudi i takvi dolaze na vlast jer su najglasniji. Onaj tko ocekuje da ce stvari krenut na bolje neka zaboravi odmah.

1 Like

Jel Fadilu jezik ikada zapne za mozak pa da razmisli šta govori… Ne!? Očito je…

Upravo tako narod je sve kriv, pogledaj samo ovo, a skoro da niko ne prica o ovome…

Ma sve to on govori svjesno, trolla jednostavno covjek isto kao sto i Vucic radi, kao i njemu slicni :slight_smile:

1 Like

Tako je i ja imam dojam da namjerno tako govori i onda sam sebe ubjedi da je to ispravno.