Kako integrisati u web aplikaciju barcode generator?

Pozdrav,

Pokusavam integrisati u web aplikaciju ovaj bar code generator:

Zapravo sam i uspio, ali imam sada dva ili tri problema, ali da idem po redu - prvo ova dva bitnija.

1. problem sa istorijom kodova
nju bi zelio iskljuciti - trenutno je situacija kada idem na unos nove stavke (prvi put na nekom pc-u) sve je uredno, sva polja budu prazna, pa kada ja kucam nesto u polje “description” (u primjeru na githubu je to polje ean) bar kod se uredno generise

problem je kada nakon toga kreiram novi unos, ili idem da editujem neki od ranije, u tom slucaju kada se otvori prozor aplikacije u polju description, odnosno ean ne stoji prazno polje ili ako je editovanje, unos koji je ranije snimljen, nego bude zadnje kucani podatak u to polje na mom pcu…
primjer. u polje description (ean) sam ranije unio 123 i zelim ga editovati na abc, kada u aplikaciji otvorim prozor edit tu stoji npr. 000 jer je to zadnje sto sam kucao na tom pcu u to polje

na kraju kompletan kod stranice gdje sam ja integrisao generator

  • to sam uradio na nacin da sam dodao ove script fajlove u head i izmjenio ih na nacin da sam sve replace-ova gdje god je bilo ean u description - jer je meni bitno da se to polje generise

sad ne znam da li sam dobro objasnio - dakle zelim da se bar kod generise na osnovu polja description ali bez pamcenja ove istorije

2. problem svg bar code, meni je potreban format slike .gif, png, bmp - bilo koji od ovih

ako ima neko da se moze snaci u ovome, ja sam se iskreno malo pogubio :slight_smile:

php fajl u koji sam dodao ovaj generator:
https://filebin.net/phk2o1powutix7o1

radi lakseg snalazenja u kodu koji se skine sa zadnjeg linka koji sam stavio

od reda 6 do 82 sam stavio script dijelove sa githab-a

css je od reda 104 do 127

u redu 262 se prikazuje bar kod unutar aplikacije