Kako iskoristiti posjete?

Situacija je sljedeca

Imam stranicu na kojoj su bili video-klipovi koji su se skriptom automatski povlacili sa youtube-a preka upisanim tagovima. Sada youtube vise ne nudi tu mogucnost, ukinuti su ti api kljucevi koji su to omogucavali.

No dok je radilo google je hrpu toga indexirao te je stranica imala ogromnu posjecenost.

Sada kada vise ne radi ta skripta stavio sam da svi posjetitelji koji dodu sa google preko bilo kojeg pojma vide isti sadrzaj i to tako vec stoji neko vrijeme i posjeti su nesto preko 2000 dnevno.

Sada mene zanima kako to pametno iskorisiti, od stranice ovako nikakve koristi, a dobra je posjecenost. Eto ako tko ima kakav prijedlog neka kaze, meni ne pada nista na pamet.

Također ako je tko zainteresiran kupiti tu stranicu (ako misli da mu moze koristiti) neka se javi na privatnu sa ponudom, jer ja stvarno nemam ideja što bi sa tim.

Pozdrav svima :zbogom:

znaci google ti je banovao API kljuc, posto kod mene jos uvijek rade ti kljucevi :wink:

hmm zanimljivo… hoces reci da ako postavim drugi onaj dev_id kod da bi to ponovo funkcioniralo? ili je bannana domena?

Inace isti kljuc sam koristio na vise stranica i na njima vise ne radi to pa sam po tome zakljucio da je ukinuta ta opcija

Google je skuzio da ga se bombardira preko tih raznih API-ja
te je stavio da se unutar API requesta mora dodati i IP surfera koji zapravo radi taj request

dovoljno je u kodu dodati jos nesto tipa &IP=$IP_ADRESA_SURFERA

baci oko kod njih, brzo ces naci

e ovo je puno pomoglo, znaci samo php-om uzeti IP adresu posjetitelja i ubaciti je u onaj url…

Bas sada citam malo dokumentaciju o tim api kljucevima, bilo je nekih promjena od kada sam napravio tu skriptu… Uglavnom drago mi je da to sve jos uvijek radi. Morati cu skriptu samo doraditi, ako prije ne prodam stranicu :smiley:

ja nemam nikakve IP adrese…

Mozda si imao vise zahtjeva od 5000, što je dnevni limit…

Ustvari imam jednu IP ali ona samo sluzi da se ne prikazuju klipovi koji nisu dostupni za nase područje