Kako izbrisati profil ovdje?

kako izbrisati profil ovdje?

Profil na forumu nije moguće izbrisati. Prije registracije trebala si pročitati pravila foruma.

A da li se mogu makar teme izbrisati kako nebi imala nikakv trag ovdje

Na dnu svakog posta imaš opciju “edit post” mada nevidim zašto bi brisala bilo što.

“Svašta ima u Božioj bašti”

Zar je dotle došlo ^^?

Petra, dušo, stvarno mi nije bio cilj uplašit te linkom na zakon. Ovdje je dobra raja, nemoj se bojat nikog, ostani s nama, treba nam koja žeMska ovdje jer je situacija kritična po tom pitanju. Jedino nam je tu Anja koja je zapravo muško, pa nam ti dođeš ko pravo osvježenje. Pliz, ostani. :slight_smile:

1 Like

ma zaista me nisi preplasio i ne bojim se nikog , nego eto mozda nisam dovoljno informirana u sve ovo…ali me zaista zanimaju neke stvari…mozda ipak ostanem aktivna , kao jedina zena na forumu…to je zaista čast :slight_smile:

2 Likeova

I nama je čast da ćeš ipak ostat s nama. A to što nisi upućena, ništa strašno, tu smo mi da ti pomognemo. :wink:

Nisi jedina žena bez brige :stuck_out_tongue:

1 Like

Ima nas još, ima, ima :slight_smile: a neki dečki ovdje su društvo za svaku pohvalu, uvijek rado pomognu podrškom i savjetom.
Ima ovdje dobrih znalaca, no bez brige ima nas i onih nešto manje potkovanih te mnoštvo kako ti kažeš “neupućenih”.
Nađe se tu i tamo i težih tema, mudrih zaključaka, poučnih iskustava, ali i zabavnih rasprava i dobrog humora.
Zato Petra ostani :smile:

1 Like