Kako izvrsiti isplatu preko adnowa

Gdje da idem da isplatim preko bankovne kartice preko adsensa

A kome bi ti to isplaćivao? :laughing:

Brate de se presaberi i skontaj sta si u naslovu napisao sta unutar teme.

AKo pitas za adnow, skidaj sto prije ja sam minimalac cekao oko 30 dana da mi isplate , losi neodgovorni ma nula .

Želi on isplaćivati, i to: :blush:

  • “preko adnowa”
  • “preko bankovne kartice”
  • “preko adsensea”

Ima viška novaca. :blush:

Ovo sam stavio u birtiju. :smile: :o:

chears

Ma brate ne znam ja ništa sto se tiče foruma…

A gdje se ide da se isplaćuje preko bankovne kartice? To me interesuje jel wire ili nešto

pa imas tamo popunis onaj pokusaj formulara, preko cega i sta i kako, imas par opcija, ja sam isao preko paypala

Odaberi “Wire” i onda iz padajuceg menija opciju “tipalti”… to ti je opcija placanja na bankovni racun … upises podatke, karticu, banku i limit nakon kojeg zelis da ti stize uplata… npr. ako predjes 100$ da ti tek onda salju uplatu.

Za razliku od vas vecine ja nisam imao losa iskustva s njima, nisu nesto extra s vrijednostima, ali sta god upitam brzi su na Ticketu / Helpu… do sada sam od njih ukupno naplatio 5-cifreni broj u zadnje dvije godine!

Znaci “ima nacina, moze se…” (sto bi rek’o #FadileOprosti :slight_smile: )

iskustvo nula, placali su mi klik samo u slucaju CPA i to 0.01 do 0.03max. na 10K jedva sam imao dolar zarade. u razgovoru sa njima, ove nase zemlje placaju sitno i to je to. oni sami odredjuju koliko je CPA, nema algoritma nikakvog. a razlog loseg CPA je logican, dosta vremena serviraju jedne te iste reklame.

Da, taj CPA je sumnjiv iako oni tvrde drugacije, ali cim poraste posjeta obaraju ga… Tako da si uvijek na istom koliko oni odrede u startu MA STA GOD ko rekao na ovo :slight_smile:

naravno da je na startu uvijek bolje … radio sam i sa mgidom i sa adnow što se tiče native … radio sam i sa par popunder mreža … naravno da je na početku strašan cpm dok sistem ne upozna tvoj sajt, dok ne vide koliko im tvoj sajt donosi konverzija … onda na osnovu toga određuju cpm … to opet zavisi od tvoje publike koliko će tvoj sajt donijet konverzija mreži i koliko će biti voljen od strane native/pop mreže … ako donosi fin broj konverzija cpm će se malo smanjiti za 20ak dana … ako donosi malo konverzija cpm će biti 0.01 … to isto zavisi i od godišnjeg doba ali i od vremenskih prilika

kada je sunčano napolju normalno da će biti manji cpm, ljudi su napolju, surfaju po internetu ali ih toliko ne zanimaju stvari koje im se serviraju … veći cpm je preko zime kada su ljudi po kućama, dosadno im je pa ih i reklame zanimaju

ja sam imao adnow godinu dana, najgori cpm je bio 0.01 najbolji 0.05 ali su REDOVNO isplaćivali na paypal nalog (svakih 15-20 dana, kao što i piše tamo)

prešao sam na mgid i cpm je 0.1 a ide i do 0.2 … to je naravno za moj sajt, vjerujem da će, zavisno od publike, na nekom drugom sajtu bolji biti adnow

ali i sa native i sa pop mrežama blago manji cpm je kada imaš više posjeta … kako se smanjuju impresije blago se povećava cpm

generalno je na skoro svim formatima oglasa cpm mali, dobrodošli u 2017 godinu