Kako monetizovati website sa video klipovima?

Kako je najbolje monetizovati sajt sa ugradjenim klipovima (Balkan)?

Najbolje za neki novac. Može i zamjena, ali ljudi svašta nude. Pogledaj samo oglasnike, svi bi da nešto razmjenjuju a nigdje žive love. Kakvi su ti klipovi? Nešto još ne objavljeno na netu ili američki klipovi koje na Balkanu još nismo vidjeli?

Recimo, za početak, jesu li to video klipovi, audio klipovi ili neki drugi? :roll_eyes:
Možda su to klipovi kukuruza? :smile: To mi nekako se čini najprije. :o:

(Title topica je proširen poslije ovog posta. op. mod.)

Ne znam da li me trolujes ili ne.

Radi se o klipovima motora :smiley:

Video snimci sportskih meceva.

Odlično, sad znamo. :+1: Jesu li to Youtube klipovi? :blush: Ako jesu ili ako nisu, može se monetizirati s Adsenseom, pogotovo ako postoji dovoljno unikatnog texta na tom webu. :o:

Ima snimaka sa dosta sajtova, pa i sa youtube.
Sajt se kosi sa nekim pravilima AdSense-a, tako da to nije opcija.

mgid ili adnow native reklame

prebaci sve klipove na openload, neka iskaču ljudima reklame kada kliknu na play dugme :smiley:

možeš i ti ubaciti popads pa neka im iskoči pokoji prozorčić :smiley:

Oni svi uvjetuju velike posjete na website, jeli tako? :neutral_face: :o:

Ma jok, oni su ti opcija za sumnjive radnje. Ne fekmanu se i nisu gadljivi na pare :slight_smile:
Njihov moto je “dinar po dinar, pogaca”, zato primaju prakticno sve.

E pa to je dobar moto. :blush:
Ono adcash.com i criteo.com uvjetuju velikim posjetama, nisu me primili baš s jednim ovakvim siteom iz naslova. :neutral_face:
Mada, ti mgid ili adnow nisu baš prva liga, pisali ste o tome. :o:

ja mgid koristim od 2016e … minimum za isplatu 100$, može na paypal … nikad nisu kasnili, pošalju svakog 30og

rpm naravno varira ali to je ekosistem tržišta i ne postoji magično dugme kako bi se rpm povećao

moj su sajt primili kada sam imao dnevno 10k unikatnih posjeta

Kad je zarada u pitanju jesu, e sad kvalitet oglasa odnosno proizvoda sumnjam…

Vec imam odobren AdCash nalog, mislim da imam I mgid, moram da proverim.

Mgid svaki sajt posebno odobrava da znas, tako da dzaba imas nalog mora i sajt da ti odobre.