Kako naći upite - keyworde preko kojih ljudi dolaze na website?

Na Google-ovom Search Console-u u rubrici analiza pretraživanja uopće nemam prikazane keyworde onosno upite preko kojih se došlo na web stranicu. Isto tako u Analytics-u koji mi je spojen na Search Console u rubrici upiti stoji sve prazno a site ima 250+ dnevnih korisnika koji uglavnom dolaze s tražilice. Zanima me kako mogu vidjeti keyworde preko kojih su korisnici došli na stranicu?

Imaš.
Moraju ti biti selektirani Pojavljivanja i ispod Upiti. Pazi da nemaš uključen neki filter.

Provjerio sam, opet nista.

Trebao bi imati, svi imamo. Pokušaj nam postaviti sliku da vidimo jel negdje griješiš.

Koliko je vremenski prošlo od kada si spojio web stranicu s Google Search Console? Zna se to desiti ako je prošlo kratko vrijeme. Ja jednu stranicu prebacio na https i prva dva-tri tjedna nije bilo nikakvih podataka.

Jesi pogledao u awstats ili webalizer?

1 Like

Aha. Tek sam prije 20-ak dana spojio site s Console-om. Trebam čekati.

Probaj sačekati još tjedan dana pa pogledaj. A za test upiši u Google neki pojam i klikni na svoj link. Ako se ne pojavi za max 10 dana onda ima problema. Mada po mom iskustvu trebalo bi ti se pojaviti ovih dana jer je 20 dana solidan uzorak.

@HomeRun vidi da li ti je dostupan robots.txt … meni je isto wemaster tools nesto zabagovo…

robots.txt mi izgleda ok. a nista, cekat cu…