Kako napraviti empty cache i hard refresh na Chrome Android?

Pozdrav svima!
Znači ovaj problem me muči već danima. Neovisno o tome koliko ja brisao cache i šta ja radio jednostavno ga ne mogu obrisat. Kaže da je obrisano i sve je to ok ali ja i dalje u Chromeu na Androidu vidim staru verziju web stranice. Na PC nije problem, tamo napravim empty cache i hard refresh i sve je ok.

Da li netko zna što je potrebno napraviti da u Chromeu na Androidu vidim novu verziju web stranice?

Može ti biti i do stranice, jesi probo na nekom drugom mobitelu?

Jesi probao incognito mod, da vidiš da li će ispravno rendati?

Nece nin na incognito. Pogasio sam cache plugin, prije toga sam u pluginu obrisao sav cache i postavio cloudflare na development mode. Na desktopu je ok, na mobitelu nije.

Inače, može biti problem ako imaš neki bug u javascripti, da ne učita do kraja, tj. prekine učitavanje, probaj na desktopu neki drugi browser, tipa safari/firefox da vidiš console log izbaciva li kakve greške…

Ma na desktopu sve radi, nije to uopce problem, problem je mobitel.

Pa upravo ti to govorim, zato što chrome na desktopu neke stvari ignoriše i nastavi sa rendanjem, ako može link stranice mogu ti provjeriti…

Problem je riješen. STvar je bila u WordPress temi koja ima odvojene postavke za desktop. tablet i mobile. Hvala @Ultrazz008

1 Like