Kako napraviti ovakav discount u WooCommerce

Pokušala sam da pronađem nešto ovako za WordPress, ovo sam vidjela na Shopify prodavnici, ali nisam našla ništa slično za WooCommerce, a da je besplatno. Potrebno mi je baš ovako, Quantity da se selektuje, a ne da se unosi sa brojevima ručno, stvarno bi bila zahvalna ako bi neko mogao pronaći neki plugin ili php kod. Hvala.

Capture3

Mozda nesto ovako:

ili

https://www.flycart.org/blog/wordpress/7-best-bulk-discount-plugins-for-your-woocommerce

Hvala ti, ali to sam već pogledala prije nego što sam otvorila ovu temu i ne odgovara mi.

Nadam se da će neko još imati neki prijedlog i rješenje.

Jesi isprobala sve ove pluginove?

Isprobala sam neke od njih. Ali još jednom da pojasnim, potrebno mi je da postignem da ljudi mogu da selektuju količinu, tj. novu cijenu. Nije problem napraviti Discount kao što većina plugina to radi.

Većina tih plugina napravi tablicu i onda korisnik mora opet ručno da unese cijenu, evo kako izgleda sad:
Capture3

Ti plugini samo dodaju tablicu i onda korisnik mora ručno da unese količinu ispod.

E meni treba da postignem ovo:

Capture3

Tebi osim popusta na kolicinu također treba nešto da ti postavlja količinu uz pomoć radio buttonsa. Znači kombinacija dva plugina ili custom code.
Plugin sa kojim možeš postaviti da odabir količine bude sa radio buttons je npr ovaj:

Evo šta sam postigla s tim pluginom:

Capture54

Kao sto rekoh moras iskombinirat dva plugina: ovaj za discount po kolicini i ovaj za radio buttons.