Kako napraviti Paypal bez kreditne kartice?

Pozdrav svima,

htio bih otvoriti paypal račun no nemam nikakvih kartica bankovnih trenutno. Postoji li šansa da otvorim pp račun i da mi se uplate neke pare a ja kasnije izradim karticu i podignem s tog računa novce?

Ja mislim da nije moguce …

Nemoguce,
Uzmi karticu od nekog iz obitelji/susjeda/prijatelja pa lako kasnije dodaš svoju karticu kad ju budeš imao

Tako nekako sam i mislio.
Hvala

Još jedno pitanje samo - je li dovoljan žiro račun bilo koje naše banke ili mora biti neka određena banka?

Pa vjerojatno sve, ja imam zabu i pbz ali mislim da nije bitno koja je banka već koja je kartica

Bitno je da bude Visa electro ili MasterCard.

Odlično.
Hvala svima.

Bogami PayPal prima sve kartice grupacije Discover i American Express uz gore navedene.

Naše banke većinom izdaju MasterCard , Maesto i VISA kartice :smiley:

Prima paypal, ali kao sto je @ZimbabvexD rekao najcesce i najjednostavniji uvjeti za izvaditi su ove kartice, s tim da u nekim bankama, ako nisi zaposlen ne mozes izvaditi kreditnu karticu, nego samo studentsku maestro na koju se ne placa provizija za odrzavanje, ali je paypal ne podrzava.

U zabi kao student možeš uzet mastercard koju paypal prima, a u pbz-u opet kao student možeš dobit amex, također ide na paypal

Također maloljetnicima ne izdaju nijednu osim “studentske” maestro kartice , i ja sam imao te probleme i starog sam jedva natjerao da otvori karticu VISA na svoje ime xD

od upita kako otvoriti pay pal račun došla tema nakon par fer odgovora koda ste u saboru.momak ili godine nisu ni važne u pitanju pita za pp račun a nakon 10odgovora i prvih ok odgovora na kraju majstori sa novčanikom punom kartica a znalci za maloljetnici što su ili tajkuni ili im roditelj radi u banci odgovaraju međusobno koji račinu primaju pay pal i bez ikakvog razloga počnu krivu temu i ne odgovaraju na početno pitanje nego međusobno debatu sa replikama započeli.Ili je meni puna kapa politike ili je politika na svakom kutu!!odgovirili su momku na prvo i jednostavno pitanje a da je teško otvoriti račun sa novcima preko frenda je valjda još moguče jer ili nemaš frenda ili nemaš love što nebi bilo dobro jer sa lovom i viška prijatelja i prijateljica bi ima!!bit če sve ok samo pitaj na pravim mjestima a danas skoro svi imaju 0800 telefone pa nazvati nekog se i ne plača ako nisu rano ujutro na tv sa 30ak svječa i obečavaju brda i doline .jedino ih trebate nazvati?!

Nestalo lijekova? :grin:
(20 karaktera)

1 Like