Kako obrisati adsense nalog?

Pozdrav, zna li neko kako da obrisem adsense nalog, sve opcije su mi zakljucane a htio bih da apliciram za adsense, uzmem ja novi mail i sve ali kada posaljem prjavu adsensu javi mi da imam dupli nalog i da ovaj moram ugasiti a ovaj je za sada nemoguce ugasiti, kako mogu doci do neke podrske za adsens da sa njima popricam.

Jesi uradio sve kao što se ovdje navodi?

https://support.google.com/adsense/answer/9914?hl=hr

Kada kliknem na ovaj link:


izbaci mi ovo:

Sto ga brises?

Otvori novi na novu mail adresu.

Pa ne moze, javlja mi kao dupli nalog, jer sam na ovaj vec bio unio adresu i sve podatke.

Otvori novi na tu adresu trenutnu i tjt. Ne gasi stari tako su mnogi kod nas imali duple naloge na 2-3 adrese hahaa

Pa mogao si i na engleskom postaviti adsense na samo 1 minutu, a ne da se snalazim/o u ovim hijeroglifima, što piše…

2 Likeova

@CarloColucci, sta kaze u ovim alatkama za rjesavanje problema?

Ako nije tajna, sta je razlog sto otkazujes Adsense (prvi) nalog? Mozda nemas potrebe za tim.

ma kakvi alati oni misle da su meni opcije ukljucene i da mogu lagano da udjem u settings i da dektiviram nalog, ali to u mojem slucaju ne moze jer mi je sve blokirano samo mogu da se prijavim na nalog i izbaci mi poruku da nesto nije uredu i to je to, i mogu da se odjavim.
To je prvi nalog, pravljen davno i nisu me odobrili i tako ostlalo.
Uzmem novi mail napravim adsense prihvate me sve, zaradim oko 13e i shvatim da sam stavio drzavu Srbiju umesto Crnu Goru i sad to ne mogu promjeniti. I taj nalog radi zaradjuje normalno.
E sad ja pokusavam napraviti 3 adsense nalog ali me ne dopusta radi ovog prvog, jer sam tu unio svoju drzavu, adresu, ime prezime, broj tel. I kada pokusam da napravim novi javlja mi da moram ugasiti vec postojeci nalog, oni misle da ja vec imam nalog i da pokusavam napraviti dupli.