Kako optimizirati određeni keyword

Bok,

znači imam određeni broj keyworda koji se pojavljuju na prvoj stranici te me sada zanima kako na kvalitetan način optimizirati te riječi da skoknu recimo na 2 - 4 mjesto na prvoj stranici ?

hvala

Evo ti odličan vodič

http://www.quicksprout.com/the-advanced-guide-to-link-building/

Ako hoćeš pošalji mi kw svoj na pm pa ti print screenam iz long tails pro programa da vidis malo konkurenciju.

2 Likeova

hvala na tutorialu… :blush: ima toga dosta za pročitati :smiley:
inače po vama što je najbolje napraviti da bi određeni keyword skočio sa npr… 8 mjesta na 3 mjesto na prvoj stranici ?
što točno on prikaže u tom progamu ?

AdWords :smiley:

što adwords ? :wink:

Danas svi hoćesve sve an gotovo, pa potrudi se pročitaj i tako dalje. Nitko ti ništa nemre reči bez kw i tvoje stranice, a i većina ti ni neće odati svoje strategije, jer su i oni ćitali duge tekstove po netu, da bi došli do informacija i sada da je tebi sam daju tako. Budi sretan kada ti se da neka smjernica. Malo googlaj sam.

Koliko mi se čini ovo je help forum. I smatram da je krajnje bezobrazno ovdje sletjeti i ponašati se kao @edog .
Ukoliko smatraš da si popio svu pamet svijeta, niko ti ne brani da je zadržiš za sebe.
Samo nemoj dijeliti lekcije momku koji je došao po pomoć.

Ne prosipam ja nikakvu pamet, lijepo sam mu napisao, kao što bi i 90% foruma, dao mu smjernicu da si pročita malo o optimizaciji i nauči nešto. To što je on očito lijen i hoće sve na pladnju, to je druga stvar. Također ti kada si tako pametan, zašto onda u nastavku svog posta mu nisi objasnio. Tako da sam mu trenutno više ja pomogao jer sam mu dao smjernicu, nego ti koji si napisao post ne vezano na topic.

Danas je teško na internetu nači kvalitetne i porovjerene informacije, tako da je ponekad dobro i to. LP

edog je, po meni, u pravu.

Pitanje je skroz nesuvislo a covjek se svejedno potrudio.

@chiefwolfinjo, kad bi netko znao univerzalni odgovr na tvoje pitanje, taj bi bio na svim prvim pozicijama na cijelom internetu.

Netko ti moze dati suvisli savjet samo ako daš svoj url i kw na uvid.

1 Like

@edog da ti odmah objasnim da nisam ja ništa ljen kao što ti misliš… moje pitanje je glasilo : Kako optimizirati određeni keyword ? pa ako nisi možda razumio. pročitaj nekoliko puta dok ne shvatiš što sam pitao.

zdravo seljački : zanimalo me je općenito, a ne za određeni keyword koja je vama najbolja metoda s kojim dobijete bolje ili najbolje rezultate da bi npr… za neki određeni keyword sa npr… 8 mjesta skočili na 4 npr…

a ti si mi @edog dao tutorial u kojem je opisan kompletan postupak kako se piše članak, kako ovo kako ono…