Kako početi s internet poslom?

Pozdrav ekipa,

želim da se počnem baviti nekim “internet poslom”. Da li mogu kolege koje su već dugi niz godina u ovom poslu, dati neki savjet.
Kako početi, šta učiti … ?
Da li raditi YouTube, Instagram … ?

Ja imam nekog malo iskustva što se tiče Facebook stranica ali nažalost one više nisu aktivne.
Morao sam zaustaviti rad na tim stranicam, jer nažalost nisam imao vremena.

Što se tiče stranica radio sam recepte za hranu ali je bilo sve ciljano za američko tržište i bila je baš dobra posjeta.

Ako je islo dobro, nastavi sa receptima

3 Likeova

Nazalost ne ide vise, stranice vec dugo nisu aktivne.
Probao sam vratit stranice ali ne ide.

Pricamo o web stranicama? Kako mislis nisu aktivne? Istekao domen ili ne objavljujes nove clanke?

1 Like

Imaš toliko mogućnosti, sve zavisi šta voliš raditi, moraš prvo odabrati smijer neki pa da bi ti netko tko se bavi time šta ti želiš mogao pomoći i usmjeriti te.

1 Like

Ne, ne, imao sam par facebook stranica sa kojih sam slao posjetu na blogg.
Na blogu su bile reklame i tako sam uspjevao nesto zaraditi.
Medjutim te stranice na Facebook su mrtve i to je problem.

Eh to je za mene problem, znam da ima puno mogucnosti . U polju tih mogucnosti ja se izgubim.
Puno citam na internetu i dosta pratim forume, al vjeruj da nemam ideju sta poceti.

To ti dođe samo i spontano, ne treba ništa forsirati

1 Like

Hmm ne znam, možda netko od kolega dadne neki prijedlog.
Treba mi samo neka smjernica :smiley:

Kao što @bobo_1 kaže, recepti su tvoja niša.
Počni s njima, a kasnije šta bude.

1 Like

Hmm… probat cu ponove.
Mozda napravim nove stranice, Facebook je se dosta promjenio.
Pa ću vidjeti kako će ići, uglavnom hvala Vam.

Koliko fanova imaš na tim stranicama?

1 Like

Kako zvuci, nemas preduvjete da bi se time bavio, pa se radje makni tog posla i drzi se onog sto si naucio ili znas… nebudi slijepa kokos koja ce na slijepo zrno traziti…

1 Like

Hmmm…
Nažalost ovaj način poslovanja me baš jako zanima.
Da upravu si, nemam neku podlogu za ovo, ali vjerujem sa puno rada i truda da sve mogu naučiti.

Evo na mojoj web stranici imaš puno ideja a počeo sam stavljati i dokaze o isplatama.-https://nel-media.com/
U novoj kategoriji počeo sam opisivati kako izraditi web stranicu kao i neke mogućnosti što uraditi ako netko ne zna ili nije u stanju uraditi.
Imaš opisano i par platformi gdje možeš prodavati sve vrste digitalnih proizvoda i slično.
Žalosno je što mnogi gube vrijeme s malim zaradama umjesto da ulože trud u nešto što im stvarno može donijeti zaradu.
Imam i YouTube kanal i naročito mi je žao što trenutno ne mogu sve što objavim na web stranici snimiti i objaviti.
Ali poanta je u tome:za što god se odlučio tjeraj to do kraja i dijeli na svim mogučim društvenim mrežama.
Ako to ne donosi rezultat reklamiraj se na FB i Google jer ako želiš rezultate moraš uložiti.

1 Like

Javi se u pp… … Mozda mogu pomoci

1 Like

Pa kako ce drugacije pocet zaradjivat, nego postepeno, u pocetku mali iznosi. Ne znam sta tvoja stranice pomaze vise nego bilo koji clanak o nacinu intrnet zarade, i kako to garantuje veliku zaradu :flushed:

3 Likeova