Kako podesiti sat (vremenska zona i dr.) na phpBB forumu?

U phpbb-u mi je sat dva sata iza stvarnog vrimena. Prova san se igrati vrimenskim zonama (GMT+1, ili -2) i to nema učinka. Postoji li kakva caka za to?

naše pravo vrijeme ti je UTC+1, drugim riječima GMT+1 na zimsko i GMT+2 na ljetno vrijeme ako se ne varam. Mislim da u phpBB-u u cpanelu kad podesiš vrijeme ono je defaultno za forum, ali svaki korisnik ima svoje postavke te si pogledaj onda postavke u user cp i tamo podesi, to bi trebalo riješiti sve.

Hvala Kečko! User cp nisan ni gleda. U njemu je bilo stavljeno na Grenwich. Sad je OK!:doki::zhuja:

Na phpBB forumima imaš i pod ‘Administriranje foruma’ u općim postavkama za namjestit defaultni sat za nove korisnike, pa svakako i tamo promjeni. Ako promjeniš kroz korisnički cp, to će promjenit samo tebi, pa makar to napravio na računu Administratora.

S obzirom kako sam sad na SMF-u, ne mogu ti točno reć di se to podešava, ako ne nađeš napravit ću free forum i reći ti odgovor.

Nrcina, hvala na dobroj volji, ali izgleda da je sad sve OK. Bude li problema pitati ću opet.