Kako ponekad malo jeftinije platiti domenu na Godadiju

odaberete xyz domenu ili neku drugo od 99 centi istog imena i prije kupovine godadi vam ponudi ostale domene po jeftinijim cijenama, pa jeftinije istadne uzet bar trenutno xyz i net no samu net domenu. nije neka velika ušteda ali zauvar je što bi rekla moja baba.

Predji na Namesilo ko i sav normalan svijet. :slight_smile:

3 Likeova

Baš sam htio napisat’ slično, Hellas. :blush:
Trenutno je .net domena $11.79 https://www.namesilo.com/pricing :o:

1 Like

Da ne spominjem renewal koji je na Namesilo $11.69 za net, a na GoDaddy mozes samo nagadjati koliki ce biti.

1 Like

Mrzim imat 300 raznih naloga, a na godadiju imam vec 30-40 domena, a imam i na namecheap nekoliko komada

I ja sam mrzio prebacivat ali pametnije ti je, velika razlika u obnovi

1 Like

imao sam preko 50 na dady cool :stuck_out_tongue: al sam sve prebacio na Namesilo postali su totalno nerazumno bezobrazni
i sve te koje kupis kao malo jeftinije posle ih debelo preplatis ja sma par godina ME domena placao 45 dolara na godady a na namesilu 25

2 Likeova

I od mene + za namesilo

brzo pitanje, jel ovo jeftinije ili skuplje od namesilo???:

  • .com$ 8.88
  • .net$ 10.58
  • .info$ 9.08
  • .biz$ 6.64

@brane333 @anja1 @c3po

Konacno nov sajtic se priprema https://www.namesilo.com/pricing

2 Likeova

Jeftinije je to nego Namesilo.

Samo čekam dan kada će Namesilo-a lupiti slava u glavu i počne se ponašati kao GoDaddy 2.0.

S obzirom da ih je kupila neka kanadska investiciona firma prosle godine, pitanje je samo vremena kad ce se desiti.

epik.com je zakon :slight_smile:

1 Like

Stvarno fora registar, ne mogu da vjerujem da nisam cuo za njih s obzirom na kontroverze.

Samo preskup ovaj renewal .net i .org $35 :).

2 Likeova

Posalji email na [email protected] i reci im samo da si domainer i da zelis namepros popust.

Dobit ces dozivotno renewal za sve domene sa cijenom 8$ i dosta pogodnosti. Nekad zna opast i na 6$.

Support ti nece nikad trebat, a ako ikad zatreba mozes u 5 ujutro zvati direktora firme, odgovorit ce ti i pomoc.

1 Like

To vjerojatno samo ako se na tebe osobno pozove. :grinning: :o:

Dosadan si, al fakat.

Dobro, znači ti koristiš ovo? :grinning: Samo im pošalješ mail? :o:

Nikad čuo za epik, ali zanimljivo.
Jel imaju modul za WHMCS? to ne mogu nać na stranici