Kako postati pravi web poduzetnik?

Zesca tema, pa nece dostajat par recenica ali ali znaci:

  • proceduru i know how bi trebalo spremit tako da onda worker ima dio uvida, tocnije “need to know basis”, tu je zastita businessa moguca (kljucnih infosa) ali ujedno i nigdje na svijetu nezna worker sve sto zna gazda - business-wise, osim u nasim nekim firmama di worker zna i vise od gazde cesto.

  • covjeka se nema sto placat previse za copy paste posao i slicno, na pocetku. Znaci ima i losih aspekata u tome ako npr hoces posteno platit pa te hoce onda vuc za nos ljudi. Pristojno platit al nek se muce malo, ne pada lova s neba.

  • jedna na nacionalnoj osnovi sala - zaposli si nekog s kontinenta, tesko da ces se usreciti s svojima :smiley:

  • izrazito jako drzat do estimacija, costa u satima,end dates,planova etc etc. Cak i project management tools nebi skodili, dokumenti su tu itd. Team ljudi je dosta teze furat nego samog sebe, a i samog sebe je vec dovoljno tesko.

Vezano za ured, ja sam npr u uredu pored di zivim aka doma, i nema tu beda, ako se rjese odnosi - ukucani nemaju npr kaj zabrijavat da si sonjo koji se igra igrice pa da te smetaju u radne sate, i sam ako se napicis da mozes ustajat na vrijeme ovo ono, i biti odgovoran prema radnom vremenu - to je to.

E i btw - to je JOS bitnije dok vas je vise. Ako worker ili workeri skuze da je gazda “slank” i yebe mu se kao za sve (npr neodgovorno pojavljivanje, odnos baziran na zajebaniji itd), sve gori jako brzo.

Tak, neke stvari reko da podijelim sto sam dozivel.

S ovim imam iskustva. Dok ja smislim svom online pomočniku što će raditi ubijem se, a on 2 dana kasnije već završio posao. I tako u krug. Tako mi nekad dođe da mu dam da radi što veći posao, iako nekad nema smisla, onda je to gubljenje novaca. Mislim da bi ja trebao jedno par sati dnevno samo misliti na to što će on raditi.