Kako postaviti dva Adsense oglasa u jednom redu?

Želio bih staviti dvije oglasne jedinice veličine 300x250 u jedan red unutar tekstualnog sadržaja. pokušao sam staviti oglase svaki u svoj div, ali nikako da dobijem da budu u ravnini nego uvijek mi ispadne da je jedan ispod drugog ili kad stavim float svaki na jednu stranu onda ispadne da je desni na desnoj strani, ali u razini ispod lijevog. Riječ je o html i css, nije wordpress. Ima li tko rješenje?

Probaj oko njih staviti još jedan div širine 100%.
Isto, da li si definisao širinu divova sa reklamama u px. Ja stavim width:300px

Ovo sa jednim divom oko njih sam već probao, ali nisam definirao širine ovih divova u kojima su oglasi, pa nije radilo. Sad sam im definirao maximalnu širinu, ali kako mi je content širine 750px onda se dogodi na mi između dva oglasa uđe dio teksta koji je ispod. Kad je samo jedan oglas bez zadanog položaja na lijevo onda se taj tekst ne ubacuje u prostor kraj oglasa, a sad kad su dva onda uđe između ta dva. U čemu je sad tu stvar?

Stavi oko njih sada još jedan div koji je 750 px (ili 100%) i trebalo bi da funkcioniše.

nažalost neće na taj način, moram prespavat, pa će mi doći neka ideja kako dalje.

probaj napraviti border iznad i ispod a oglase poravnaj jedan left drugi right

imao sam sličan problem… probaj ovako… trebalo bi da funkcionise…

< div style=“float: right; margin: 0px 10px 0px 0px;” >
ads1
< /div >
ads2

Svaki staviš u div i onda sve zajedno u jedan veći div:

<div id="adsense" style="margin-top:15px;margin-bottom:15px;width:100%;float:left;">

<div style="margin:auto;width:300px;float:left;margin-left:5px">
  ADS
</div>

<div style="margin:auto;width:340px;float:right;margin-right:0px">
 ADS
</div>

</div>

Mora da radi, jer to i ja koristim.

samo ukucas zaredom dva tri oglasa ,u polje za HTML ,
http://www.crnagoraleto.info/
copiras kod zaredom bez icega,