Kako postaviti isti image na sve linkove iz menu-a

Joomla v1.5 htio bih isti image,a sada se nalazi samo na home stranici ispod top menu-a ,postaviti i na ostale stranice na isto mjesto i dali se može maknuti Home ikona iznad texta :slight_smile: fala

http://www.trazis-izazov.com/

Taj image je li ubačen kao module ili? Ako je, samo uključi da se taj modul vidi na svim stranicama. Ako nije, napravi da je modul. :slight_smile:

Za drugo, iskljuci breadcrumbs pathway.

Nije modul,image sam stavio preko roota,umjesto stare slike :slight_smile:

Koji modul da odaberem:archived content,banner,footer…

pogledao na brzinu pa možda krivo skontao, slika ti je u onom modulu koji je na top poziciji i taj postoji samo na prvoj stranici, stavi samo da se taj modul (kako god se zove) vidi na svim stranicama

Svi moduli koji su top pozicija su na All,ali slike nema i dalje,napravio sam novi modul custom html stavio na top i All,ali slika se pojavi samo na prvoj strani-home-

Trebao bi link,ako netko zna gdje ima tutorijala za joomline template,kako se uređivaju,sa kojim alatima,aplikacijama… može uređivati,jer ovako svako malo ne znam kako dalje,imam 500 pitanja.hvala :slight_smile:

uređuju se sa notepad++, joomla template su ustvari dosta jednostavni
imaš tutorijale i na službenoj joomla dokumentaciji, proguglaj malo i sve se nađe gore, vodi te korak po korak