Kako povecati instagram pratitelje bez bota?

Pozdrav,

naime imam instagram stranicu prilicno novu, oko 25 postova i 515 aktivnih folowera i dobivam oko 100-200 lajkova po postu sa 2 posta dnevno. Oko 5 do 10 komentara.

Imam jos jedan account sa 3900 pratitelja ali ga ne koristim jer me nekako instagram unistio. Bio je o lifetyleu sa nekih 700 lajkova po postu i otkad se instagram azuriro palo je na 100 i onda sam nekako i odustao od toga. Ako ko ima ideje mozemo se dogovoriti oko toga

E sad ima li ko kakve ideje kako povecati te folowere prirodno ili da jednostavno koristim bot samo da krene rasti.
Stranica me iznenadila kako je krenila jer sam na prva 3 posta vec imao oko 30-40 lajkova koristeci samo hashtagove.

Hvalaa

Kradja followera uvijek pali, udjes u slican jak profil i lajkove zapratis, do 7000 mozes pa onda sa programom nekim brises, ali najbolje da uvijek imas neki pozitivan ili nerijesen omjer. Ako pratis ti 1000 ljudi a tebe 100 manje su sanse da ce uzvratiti, ako je obrnuto vece su sanse. Zato mozes naruciti sa panela privremene pratioce oni ce svakako nestati, a ima ih tona mozes ubosti sta jeftino

Ili da nastavis tako prirodnim putem, ali da potices na reakcije, istrazis hash tagove pa ce i sami pratioci dolaziti. Istrazuj, probavaj sve, kad odlucis sta se najvise isplati tako nastavi raditi, onda kad bude jak profil sa dosta lajkova probijaces se i na pocetnu stranu

Ne moze ti niko reci kako ces preko noci sagraditi profil da ubija, a na bhw imas journeya koliko hoces, upijaj samo sta rade i isplatice se kad tad aBd :smiley:

Hvalaa probat cemo prirodnim putem
Takoder da nadodam da dobivam oko 15-30 tagova po danu na sliku gdje ljudi dopustaju da im fotografije repostam valjda ima i to nekog znacenja.

Druga stranica je ipak pala na 3500 sad isao provjerit @eksterijer na instagramu
mogao bi biti neka nicha o dizajnu domova pa cemo vidit sto cemo s tim

Pravilo broj 1. svakodnevna aktivnost.

Recimo da si otvorio neku svoju radnju, primer butik, ti moras u pocetak ubaciti robu da bi privukao musterije, tako ti je sa insta profilom, kad otvoris profil moraš staviti par postova, kad udje neki da vidi o cemu se radi i slicno… Taj butik zahteva svakog dana da bude otvoren, ti na Instagram profilu moraš da budeš aktivan, svakog danaa da objavljujes, moj savet za pocetak 2-3 objave dnevno.

Mnogo zavisi kakva je niša u pitanju, pronalazi male hashtagove, ali 1-2 neka budu veliki.

Moras urediti izgled profila da bude privlacan, opis, boja, slike i sl… Kad neko udje na tvoj profil on se u proseku zadrzi 4-5 sekunda, ako je profil privlačan za oci onda on ulazi i u objave, ako je kvalitet objava dobar onda on ide follow…

Stalno testiraj razne metode, videces koja je najbolja za tvoj profil.

I jos jedan savet konstantna istrajnost i kvaltet.

Sretno :slight_smile: Nadam se da sam bar malo pomogao.

Ja vodim profile, i imam jedan poveći.
Moram priznati da jedino moraš biti aktivan i svaki dan objavljivati par puta, kako feed tako i story. Druge nema.
Hashtagove valja mijenjati, ne koristiti nonstop iste. To je to.
SAMO KONZISTENCIJA