Kako povećati zaradu na stranici?

Tržište Srbije je kao i HR, BiH nemoj niš očekivati, Slovenci malo bolji no mi. Meni one reklame na forum.hr i pozicije ne pašu nikako. A i oni su pretrpani s reklamama u usporedbi s tobom. Ako ti je takav prosjek godina i imaš raznovrsnu publiku onda to nije problem. Tvoja zarada je realna, i ja imam takvu na svom forumu. Znači takva posjeta na takvom tržištu daje takvu zaradu, niš se tu ne može.

Gledam portal, ja bi ispod menia savio responzivni, pa neka otvara 970x60px banner točno nasred stranice.

A ne znam, mislim da to forum.hr donosi solidnu zaradu, ali dobro, oni nisu za usporedbu.

Kakav responzivni banner, ono kad prijeđeš mišem preko njega da se otvori ili? Gdje uopće ima ta opcija na AdSense?

BTW, koji forum, može i na PP.

Nije ti responzivna tema pa ti ni ne trebaju responzivni banneri. Napravi 300x100 i 300x250 za mobilnu temu pa ti dam upute gdje i kako da uradis. Vidim da koristiš free mobilnu temu pa ćemo promijeniti malo kod u temi.
U biti ako ti se da pogledati u temi file single.php pa pronađi kod

<?php the_content(); ?>

Pa ga zamijeni ovim kodom

<?php $paragraphAfter= 1; $content = apply_filters('the_content', get_the_content()); $content = explode("", $content); for ($i = 0; $i YOUR ADSENSE CODE GOES HERE<?php

}
echo $content[$i] . “

”;
} ?>

Mislio sam da u desktop temi ne ide opcija da reklama bude u članku jer je jedan na primjer dovoljno dug sa fotkom na početku, pa drugi kratak da ga jedva tekst uhvati pa onda treći kratak sa fotkom na početku postavljenom u lijevo i jednom na kraju koja ide desno. Zbog toga je dobro desktop uraditi da reklame budu u sidebaru. Ili na samom kraju posta.

Mislio sam na nesto ovakvo:

samo da je sidebar lijevo a ne desno.