Kako povezati Payoneer bank acc sa Paypalom?

Nama su za payoneer davno pravili i slali kartice na kucnu adresu,sa kojih smo dizali pare na bakomatu.
Nisam siguran ali mislim da su tu opciju jedno vreme bili ukinuli da se poveze paypal i payoneer,ne znam da li ponovo moze,probaj negde naci tutorijale.

A ja nzm :smile: zašto konačno ne počnete koristiti tražilicu gore desno? :thinking:

Tada će vam ponuditi ovu temu,


i još dosta njih. :wink: :o:

Evo sve sam prelistao nema nista konkretno ni u drugim temama, ni u toj sto si ti stavio :slight_smile:

Pa ima sve receno bas na temi koju je postavio moderator a to je da ne moze vise da se spoji preko balkanskog paypal-a,nego su probali preko nemackog.

To je staro 2 ipo godine :slight_smile:

Nije 2 godine zadnji komentari su od 2018.
Postavi pitanje na tim temama a evo link kako pretraziti sve teme.
https://wmforum.geek.hr/search?q=payoneer%20paypal

Dobro 'ajde, pusti ga sad kad je otvorio ovu temu neka piše ovdje, nećemo na više mjesta odjednom pisati i pitati. :smile:
Ali sve mu je rečeno, nema više konekcije Payoneera i Paypala. :no_entry_sign: :o:

1 Like

Nikako jer Payoneer se vise ne moze koristiti s Paypalom, ima kakvih godinu dvije.

Pa na fb grupi sam dobio drugacije odgovore al posle obrisase post…

Kazu treba mi na payoneru community federals banka tako nesto a ne first century sto ja imam. To je jedna opcija a drugi je rekao da trazim od payonera custom bank podatke i da ce uspeti :slight_smile:

Payoneer mi je dodelio 3 US bank accounta u 3 različite banke sve dok PayPal jednu nije prihvatio. I uspeo sam da transferujem novac sa PayPal-a na taj bank account. Konačno!
Bank of America i First Century Bank je odbio a Community Federal Savings Bankje prihvatio!
Čisto da znate ko želi novac sa srpskog PayPal-a na payoneer, MOŽE

Edt: Ljudi nemojte da se tripujete i da tražite od Payoneer-a ovu banku, nije fora u banci već u broju računa.
Neki su na crnoj listi od strane PayPal-a. Mojoj drugarici ista banka koja meni hoće njoj neće, dakle samo tražite nov račun i kažite da je za PayPal da bi vam oni dali onaj koji je najmanje korišćen.

1 Like

Prošle godine sam napisao za tu mogućnost između Payoneera i PP (Pitanja oko amazon affiliate sajta) i ukazao da je na Fb grupi fino sve objašnjeno kako da se odradi :wink: Ima i iz BiH koji su to odradili.

1 Like

Hvala za ovaj info,svrha paypal- payoneer je bila kada se nije moglo primati pare sa paypal-a u Srbiji,vise ne vidimo svrhu jer si sada mogao povezati visa i dignuti lovu ,jedino ako dizes veliku lovu pa na bankomatu dignes preko payoneer kartice da te ne moraju cimati sluzbenici u banci ali ti kazes da dizes preko bank racuna pa opet ne vidim svrhu dizanja preko payoneer.

Pa svrha je sto cu iznajmiti nekom pakistancu Paypal moje je 10% transakcija pa da me ne smaraju iz banke na velike sume za porez itd :slight_smile: pa cu njemu da saljem sa payonera na payoner :smiley:

Ali smarace te jer ulazis u banku.Uzmi nekako karticu pa na bankomat.

Aha to je onda nesto drugo.Sta zar pakistancima ne daju paypal :grinning:

Ma nemaju oni paypal banovan im je :slight_smile:

1 Like

Moras paziti da ne zatrazi taj sto tebi salje novac na paypal refund ili povracaj novca pa si u problemu.

Reseno linkovan Payoneer sa paypalom :wink:

ne bih da crnim ali da li je to po pravilima? ja bih povezao ali ne želim da rizikujem gubitak paypal naloga …

I ja razmisljam da bi izvadio karticu i povezao. A zasto mislis da nije po pravilu pp? Ako prihvate karticu onda bi trebalo biti sve ok…?

zato što su payoneer računi virtuelni računi … i zato što javno iz paypala govore da nije moguće povezati payoneer … i ako uspije da se poveže to je u najmanju ruku bug exploit :smiley:

2 Likeova