Kako povratiti Facebook Business Manager?

Poštovani, imao sam problem sa deaktivacijom profila od strane facebooka, profil nisam uspeo da povratim jer sam zakasnio, ali mogu da prenesem Facebook Business Manager (BM) na novom profilu koji mi je više potreban nego sam profil. Da bi to uradio morao sam dosta koraka da odradim kako bi verifikovao da je zaista pripadao meni, ostalo mi je još para koraka, ali mi nije jasno šta ovo traže od mene ( obratite pažnju za podatke koje traže za fizičko lice i podatke sa zvezdicom):

Thanks for contacting us. Unfortunately, your response didn’t include all of the necessary information. In order for us to help, please provide us with the following:

  1. A signed statement from a person with sufficient knowledge and authority over this matter, which will need to be either:

*For businesses, on company letterhead, or
*For civic entities, on official letterhead or with a government seal.
The letter should include all of the following:
f) Applicable for **Business Entities/Advertisers **only: If the supporting documentation provided shows ownership of a parent organization rather than the specific brand/company mentioned in the Facebook asset, you will need to provide further evidence of the link between the two brands by providing an official/reputable online source (to be included in the letter), or additional supporting documentation. Examples of appropriate supporting documentation include:

*A link to a published press release or news article about the connection between the brand’s names (both names must be present in the article/press release),

*A link to your official website that states the connection between names (both names must be present),
Any legitimate DBA documentation same as asset name.

For non-Business Entities/Advertisers: If legal name does not match public/stage/performing name, please provide one additional supporting documentation showing link between artist/performing name and given name.

Zasto jednostavno ne napraviš drugi? Pretpostavljam da business manager nije bio verifikovan? Ili jeste? Kad je verifikovan znaci da su im vec dostavljeni dokumenti o otvaranju “obrta” na to ime (racuni, potvrde… na ime organizacije/obrta, jer bez njih se ne moze ni verifikovat. Tako da oni ponovo traze dokaze o vlasnistvu. A kad nisi poslovna osoba ili subjekt/oglasivac (posljednja recenica u tvom opisu), onda trebas dostaviti poveznice, ono sto povezuje tebe( tvoje pravo ime) sa imenom business managera. Na primjer, ako si im ti slao mail za povrat managera, a tvoje ime je Anis Anisovic, a naziv tvog bm-a “Vecernji list”, ti bi trebao da imas ili… dokumente da je “Vecernji list” registrovan obrt (ako je poslovni bm), ili da imas domenu il fb stranicu pod tim imenom koja je konektovana na bm, a kojoj si ti vlasnik/admin. (ako nije poslovni bm)

Jesi uspio vratiti? Ja sam na jednom lj profilu imao verifikovan bm i sad vidim da je profil ugasen, poslao sam zalbu ali vjerovatno od toga nema nista, kako vratiti bm?

Sve što su zahtevali sam im dostavio, ali nisu vratili…

1 Like

Znaci da ne gubim vrijeme…