Kako pratiti napredak digitalnog projekta i zašto je to važno?

Originalna objava: Kako pratiti napredak digitalnog projekta i zašto je to važno?

Planirate razvijati vlastiti online projekt i zanima vas kako pratiti napredak digitalnog projekta? Zašto je praćenje napretka digitalnog projekta važno za bolje i brže ostvarivanje ciljeva? Koje su najvažnije karakteristike praćenja razvoja projekta i što nikako ne raditi? Praćenje napretka digitalnog projekta izuzetno je važno želite li ostvariti planove koje ste postavili pred sebe. Uz…

2 Likeova

Kako vi pratite napredak vaših projekata i pratite li uopće? Napišite ispod.

Imam otvoreno 50-ak tabova od GA, Google Search Console, i još nekih alata koje dnevno refresham za svaki sajt da vidim što se promijenilo. Uz to imam i 20-ak tabova raznih excel tablica, gmailova, itd… tako da sam u laptop morao ubaciti dodatnih 16gb RAM-a jer mi je browser jeo svu memoriju.

Baš sam neki dan Googlao jel postoji kakav template za Google Data Studio koji bi mi sve te reporte stavio u jedan prozor pa da smanjim broj tabova. Ugl. postoji način al nema baš gotov template, pa mi se nije dalo s tim zezati…

Zna tko kakvo bolje riješenje kako pratiti traffic i ostale statistike kada imate puno sajtova?

Probaj sa reportz.io. ali on ne prati real traffic, mislim da “kasni” 24 sata sa podacima. Imas dropdown i samo mijenjas projekte.

1 Like