Kako pravilno nazvati stranicu na kojoj će biti instaliran community software?

Evo, pošto ima jako puno naziva za community softvere, molim Vas da mi odgovorite kakav naziv domene bi odgovarao za jedan vBulletin ili IPB softver.

www.zajednica
.com

www.rasprave
.com

www.odbor
.com

www.forum
.com

U prijevodu, kako najbolje nazvati stranicu na kojoj će biti instaliran navedeni softver?
Vidio sam svakakve nazive tipa community, board, forum (…) pa molim za mišljenje koji je naziv od svih najbolji u odnosu na vBulletin ili Invision Power Board…

Ajde ljudi dajte odgovor jer mislim imati nekakvu cool domenu…

Najbolje da uzmeš web.com, pa onda kasnije možeš staviti što god ti padne na pamet.

Šta god smisliš, već je zauzeto :wink:
Ako na forumu netko predloži nešto što ipak nije, bit će zauzeto dok ti dođeš do toga.

A i nisi nam rekao, o čemu bi bio tvoj forum ?
Ako se baviš izradom software-a za forume, onda bi domena kao forum.com bila u redu.

Ali ako planiraš stvoriti forum o ratarstvu ili o kravama, onda bi ti prikladnija bila domena ratarstvo.com ili krava.com

Pokušaj s .hr domenama, pošto su .com domene više-manje zauzete. Pošto je i forum.hr domena zauzeta, a zajednica.hr, rasprave.hr itd. zvuče glupo, ja bih se odlučio na neku brandable domenu, poput stranih warriorforum.com, digitalpoint.com, gofuckyourself.com, nešto u tom stilu.

Dakle, mislim imati Invision Power Board koji bi uključivao forum, blog, portal i chat.
Samo neznam kako bih to sve odjednom nazvao tako da sve stane na jednu domenu.

P. S. I da, samo mi recite naziv jer ću moći naći dobru domenu pošto registar ima puno TLD-ova.

Ma, jedni u kope dok drugi u špade (tako se kaže na moru :slight_smile: )

Ok, koristit ćeš taj software, ALI, o čemu će ti biti sajt ?
Koja je tematika ?
Koja ti je niša (niche) ??

upravo to. uopće ime domene ne treba direktno imati veze s keywordom koji tebe interesira.

Sajt će biti o svemu.

jazavac.hr

Razmišljam o domeni portal.TLD - domena je ozbiljna i sveobuhvatna.
Ukoliko netko ima ozbiljniji prijedlog neka ga napiše premda nisu niti loši neki od gore navedenih.

Ti mjenjaš domene kao gaće stvarno lol

3u1.com mozes i 4u1.net

SveiSvasta.com
ili nesto na tu bazu…