Kako privući ljude na FB page!?

Evo mene opet malo da cakulamo :slight_smile: Što vi poduzimate da privucete ljude na FB page? Ja non stop objavljujem clanke s mojeg portala, tu i tamo nesto smijesno, ali, ne pomice se tako brzo FB page. Prema onome koliko ljudi dolazi na stranicu da bar njih 5 svaki dan lajka imao bih vec 10000, ali stojim na mjestu takoreci. Sto uciniti, kao im pokazati “Heeej tu smo imamo FB page pratite nas i tamo”? Moze neki savjet. Svaki dan imam i sve vise ljudi koji dolaze ponovno na stranicu.

Vrijedi li možda stavljati popup onaj mali prozorcic s fbom?

vjerovao ili ne mene je jedino taj prozorcic spasio … 800 lajkova sedmicno od tog popupa …

Mozes ti privuci i milion ali ako im ne placas nemas koristi jer banda zidovska kontrolise reach i smanjuje ako ne placas.

3 Likeova

Logicno :smiley:

Istina, znaci moram imat keš da bih nesti mogao inace se mogu pozdravit. Ali kao svi mi pokusavam naci jednostavniji nacin

Stavi popup like box, ali preduslov je da imas organica. Budi aktivan na stranici, znaci svaki dan da imas po neku objavu. Ako nesmas toliko svog sadrzaja deli sadrzaj od kunkurencije, ali da je nesto korisno sto ce zainteresovat ljude.

1 Like

Stranica jesadrzaj objavljujemo redovno, 3 4 clanka dnevno, nasih i ne kopiranih. Probat cu onda s like popup dok ne dosegnemo neki prag. Imate neki plugin za preporuciti za WP?

ja koristim ovaj

s tim da u podešavanju plugina u styling template obrišem sve što su oni napisali i stavim neki tekst i iframe like dugmeta

ja koristim ovaj

1 Like

OT:banda te samo gleda…kaj to ne velis u pekari pekarima bando kak mi mozete kruh naplatit…
bolje da smislis nekaj kaj ce ljudi placat neg da budes tak jadno ljubomoran…

Jer pekarima platim hljeb, ali isti ti pekari mi ne oduzmu hljeb ako ga napravim kuci ili uzmem negdje drugo!

Velika razlika…