Kako privući posjetu na ADULT website

Pozdrav, zanima me kako privući posjetu na ADULT sajt i naravno kako doci do novca :slight_smile: napravio sam adult sajt, sad me zanima GDJE reklamirati i KAKO reklamirati molim vas bez onog “Botino” ovo ono, jer stvarno me interesuje. Hvala i LP

Glup ti je naziv teme, skroz.

Pogledaj se u ogledalo

Evo gledam (20 znakova)

Nastavi gledat <3 :slight_smile:

Procitaj temu

Aktuelna je i danas.

1 Like

uradi optimizaciju članaka za SEO, instaliraj yoast plugin

uradi optimizaciju kategorija i tagova za SEO, ubaci kategorije koje su ustvari mikro niše koje tvoj sajt pokriva, slike moraju biti optimizovane za SEO, napravi twitter i instagram naloge, ubaci google analytics, fino podesi mobilnu verziju, uredi fino open graph podatke, uredi canonical urlove, urlovi moraju biti SEO friendly

ako je adult sajt micro niša (što bi trebalo da bude, jer ne vidim svrhu otvarati general tube adult sajt) onda otvorit reddit nalog i budi aktivan u subredditima koji pokrivaju tvoju mikro nišu, skupi karme na reddit nalog i povjerenje korisnika, od klipova sa tvog sajta pravi gifove i postavljaj na reddit, kada pitaju za source postavi link do tog klipa na svom sajtu ALI OPREZNO, ne više od 2-3 linka sedmično, reddit je odličan izvor posjeta, pametni ljudi mogu napraviti čudo sa redditom i dobijaju MILIONSKE posjete MJESEČNO samo od reddita

a sve ovo što sam napisao je jedan veliki boost za SEO jer sve što sam gore napisao google voli i odmah nagrada stiže

ono što je loše kod adult sajta (kao i kod svakog drugog SEO sajta) je što je potrebno par mjeseci ako i ne i godina da ostvariš kakve-takve prihode …

ovo je sve teorija, ja radim na tome da sve ovo gore što sam napisao do nove godine pretvorim iz priče u djelo :smiley:

2 Likeova

Hvala buraz, YOAST Ne mogu instalirati jer koristim AVS (AdultVideoScript) mYb i može samo ne znam kako :slight_smile: Ako znaš pomozi

ne znam drug, ja sam izabrao wordpress baš zato što se u par klikova može sve napraviti

Ugl i SEO može privuci dosta bez reklamiranja?

može ali neće ići istom brzinom kao sa reklamiranjem

1 Like

Hvala kralju
<3 <3 <3 <3

1 Like

Evo jedan nacin
Besplatna reklama sa back linkom za sve vlasnike adult sajtova,
www.jobs-xxx.com

1 Like

reklama na sajtu koji nema 100 posete dnevno ne vredi nista.

Ma vredi svaka poseta ako stavi nesto na prodaju i zaradi po 10$ od primer 10 ljudi mesecno.

Placa se gledanje embedovanih video snimaka kod vecine adult sajtova…

Dovoljno par sajtova koji placaju embedovane snimke i neka kaplje.

Embedovanje video snimaka je mnogo bolje jer je jeftinije,i tada se server placa od par evra do 20 mesecno zavisi koji paket uzmete ali za embedovane ne treba mnogo i ne zahteva ogromnu memoriju kao za mnostvo uploadovanih video snimaka .

Mnogi adult sajtovi kao redtube i sl. dozvoljavaju i slanje saobracaja na vas sajt pa na taj nacin mozete taj saobracaj iskoristiti za embedovane video snimke koji su placeni po pregledima na xhamster…

Broj posetilaca nije vazan ako imate adult sajt i naplacujete clanarinu,jer na taj nacin mozete i od samo 100 osoba po clanarini od 10e mesecno,zaraditi 1000e.

Na 200k posete se preko adult sajtova moze se zaraditi od pregleda od 200e do 400e a ako bi naplacivali clanarinu i imali veoma zanimljiv sadrzaj za samo jedan evro to bi bilo 200k evra.

Pored toga moze na sajt postavi i affilate program od razne robe i pomagala…

Ok kako ti kazes, sve si u pravu evo ja vise necu da lupam gluposti ti si ipak strucniji od mene, pa nastavi i objasni kako i sta sve treba.

Ma naravno, kako ti kažeš, čim su ti administratori dozvolili da na svokom topicu možeš da presudiš šta je dobro, a šta je lupanje gluposti, onda je sigurno da tvoja reč ima veliku težinu na ovom forumu. Ipak si ti vrhunski stručnjak i imaće ljudi od tebe šta da nauče ovde. Ja sam zato obrisao one gluposti što sam pisao i evo javno se izvinjavam i tebi i članovima foruma što sam pisao nebuloze, ali nadam se da ćeš da mi oprostiš jer ja sam mislio da to tako treba, jbg nisam znao. Znači vi koji ste danas čitali one moje gluposti kako se izrađuje adult sajt da znate da je @fetis2022 rekao da to tako ne treba i da je sve to pogrešno, sada će on kao najkompetetniji na ovom forumu da vam objasni kako i šta treba.