Kako promijeniti naziv facebook stranice?

Pozdrav, zanima me da li netko zna kako da promijenim ime moje facebook stranice? Trenutno ima oko 2 tisuće lajkova. Ime u koje želim promijeniti je relativno slično starom i nisu mi odobrili! Poslao sam appeal ali koliko čitam na netu oni na to uopće ne odgovaraju. Trebam hitno promijeniti ime!

Da stvar bude gora, uspio sam promijeniti korisničko ime. Korisničko ime je istog naziva kao i željeni naziv.
Zanima me da li vrijedi čekati pa opet zatražiti promjenu imena ili da napravim novu stranicu?

Ovako, ovdje ti pise da si nedavno poslao zahtjev, sacekaj par dana pa ako odbiju ovako ces.
Ukoliko se stranica zove " Smešne fotografije" a želiš da se zove “Najbolji citati” prvo ces je preimenoviti u " Smešne fotografije Najbolji citati" nakon 14 dana opet ces moci promjeniti ime i onda je opet promjenis tačnije samo izbrišeš ovo Smešne fotografije da ti ostane samo “Najbolji citati”…
Nadam se da si shvatio …

1 Like

Ok, dodati ću tu riječ i onda kasnije probati maknuti staru.
Da li znaš @Zdenga ili netko kada ću opet moći promijeniti ime, je li to za ovih dva tjedna ili možda prije?

Nadam se da stranica nije bila tipa gdje su slike bolesne djece kojoj će Facebook navodno pomoći u operaciji ili im dati novac. Najviše mi se gade likovi koji na takav način pokupe lajkove pa onda preimenuju stranicu. Čudi da FB uopće dozvoljava takve manipulacije…

Ljudi svasta koriste da dobiju lajkove…Koriste religiju, svetske nesrece, bolesne ljude…Uzas sta sve koriste da bi dobili lajkove, ja ne znam gde ce im dusa…
Ovo se ne odnosi na temu, vec sam se samo nadovezao na lunin komentar, da ne bude zabune da prozivam autora teme :slight_smile: Bas sam pre par dana krenuo sa jednom stranicom od 0 pa sam bas o ovome razmisljao i morao sam negde da ga kazem :smiley:

E sad sto se tice teme :slight_smile:
Kad ti odobre da promenis ime, onda treba da prodje 14 dana. Oni to koriste zbog manipulacije bas ovo sto je Luna napisala. Jer masa ljudi koristi npr. ime Pomoc za to i to ili nesto tako slicno i nakupe lajkove i onda promene ime u npr. smesne slike ili tako nesto. Sto znaci da svi ljudi koji su lajkovali predjasnju stranicu su izmanipulirani a FB to ne dozvoljava. Nakon promene imena stranice, svim osobama stize notifikacija da je ta i ta stranica promenila ime u to i to. U toj notifikaciji imaju kratku anketu da li su izmanipulirani i da li je to ok. Nakon tih 14 ukoliko FB ne dobije prituzbe na promenu imena stranice, trajno se menja u novo ime. Eto to bi bilo to. Tako da vodis racuna kad menjas. Ovo ne mora da se primenjuje samo na ove ruzne primere koje smo naveli, npr ako ti je sportska stranica a promenis je u npr politicku istu proveru prolazi. Znaci svaka promena niche podleze proveri.

@lunav, @Jeronimo034 - nije ništa takvo.
Evo vam link - http://facebook.com/nagradice

Kao što možete vidjeti, username je uspješno promijenjen, ali ime mi nisu odobrili. Svakako ću pokušati za dva tjedna :slight_smile:

Ja kao sto sam napisao, nisam rekao nista lose da ti radis, vec sam se osvrnuo na stvari koje neki ljudi rade.

Btw fina ideja, samo moja sugestija ti je da uzmes domen i da to isgleda malo profesionalniije. Po mom nekom misljenju blogovi na blogeru mi izgledaju nekako spammy. Domen mozes da nadjes za 1$ a ubedjen sam da bi izgledalo daleko prirodnije. Samo ga dodas u blogger, znaci ne treba ti hosting.

@Jeronimo034 hvala :smiley:
Evo baš sam jučer uzeo novu domenu preko Namesilo i to za $7.99 (ima i promotivni kod za dolar popusta :stuck_out_tongue:)

Trenutno je na bloggeru (zbog ove zanimljive teme), ali planiram uskoro na wp.
Svaki komentar i kritika je dobrodošla!

http://nagradice.com