Kako promjenit naziv fb stranice koja ima vise od 200 lajkova

Pozdrav ekipa kao sto naslov govori htio bi promjeniti naslov stranice ali nikako nemogu pokuso sam preko proxy ali ni to mi neuspjeva dal se neko kuzi vise u to :smiley:

Pa normalno, odes u postavke FB stranice i promjenis … nikakva filozofija.

@in4hr To ne ide kod fb stranica koje imaju više od 200 članova.

@wampir pogledaj ovo:

To je ono sto sam rekao putem proxy ali mi nikako neuspjeva vjerovatno je to radilo prije par mjeseci al fb je to zastitio da si nemoze jer sam pokuso danas sa tim vidjima i nista

Jedan lik je na IZ forumu postavio temu da znao kao promjeniti ime stranice nebitno koliko ima fanova za 10 eura. Ja bi rekao prije da bi prevario ali ono sto sam pričao čovjek govori da bi dao sve svoje podatke Itd. Ukoliko netko želi mogu proslijediti njegov kontakt

P.s. Čovjek je iz BiH

Nema potrebe placati za nesto sto se moze naci na google :slight_smile: Sada ako ne znate naci ili vam je mrsko, platite 10€

Ja sam pokuso preko proxy da mjenjam al nikako nemogu dobit ono polje sa name jel znas ti koji nacin

Možeš li postaviti link jer pretrazio sam ali nisam uspio naći

1 Like

Potrebno je da dovoljan ljudi ode na ovaj link u fotografiji i predloži izmjene:

10€ mi možete poslati na PP ili žiro :slight_smile:

da i ja sam sada nasao

http://www.locastic.com/hr/blog/drustvene-mreze/kako-promjenit-ime-facebook-fanpage-stranice

@wampir čini mi se da nisi pogledao video, nema nikakve veze s proxyjem.

Kad dodem doma testirat cu nisam pogledo do kraja tvoj video al kad dodem doma pogledam i javim

ops :wink:

Sta neradi ni ta opcija ??

Pre je moglo da se menja, sada ne moze nikako rucno, koliko sam ja upoznat.

Dal sada uopce postoji nekoj nacin da se uradi ako neradi ovo sa “predlozi izmjene” koji je drugi nacin ovo sam sada uspio napraviti da se moze ime predloziti

@igog pogledo sam video to je to “predlozi izmjene” :smiley:

Ja sam prije 2 mjeseca promjenio imena na 20ak stranica a prije par dana na još jednoj tako da je moguće još uvijek i stvarno nema smisla tražiti 10 eura za to a uz malo truda nađe se riješenje na google-u. I da, mislim da fb pravila govore da nema mijenjanja imena ako prijeđe 200 lajkova tako da ova tema krši pravila.

Ima ova prva opcija o kojoj govori u videu, ako imaš nekoga u SAD-u. Oni imaju dodatnu opciju u fb page administraciji gdje mogu opciju zatražiti izmjenu imena stranice.
A ovo za predložiti promjenu mislim da jako dugo traje jer se ne zna koliko točno prijedloga treba da bi se pojavila opcija mijenjanja imena… možda par stotina, možda preko 1000…

Sorry decki, ali ovo je protiv FB pravila, a samim time i protiv pravila ovoga foruma.

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.