Kako promovirati svoj video kanal; Youtube SEO

Odlican tekst,ima smisla,a i efekta.

1 Like

+1 Svaka čast, to se cijeni.

Sta mislite da li Youtube moze da banuje nalog zbog upotrebe ovakvih stvari?

Naravno da moze. :slight_smile:
(20 kar.)

Evo vidim danas da je moja omiljena profesorica engleskog počela i s lekcijama o Youtubeu. :smile:
Ovo što će barem ovdje reći o tome uglavnom se svi slažemo, jedino što bismo pred Tubebuddy-jem dali prednost vidIQ, to smo već definirali u ovom topicu, iznad. :wink:
Svima preporučam Gabby, pogotovo onima koji žele usavršiti svoj engleski. :blush:


:o:
1 Like

Lepo zena kaze.
Za pocetak nije bitno imati najskuplju opremu,vec ideju i video koji je trazen na Google,to jest kljucne reci videa.

Cool video.

https://www.youtube.com/watch?v=QH4VHl2uQ9o

Ima ih dosta ovakvih video kod npr. the Q, itd. Hm… tipa napraviti glavu Donalda Trumpa :slight_smile:

Nick Nimmin govori o stvarima koje mogu pomoći dosta, izgleda kao da odgovara na moja pitanja o playlistama u ovom topicu iznad: :smile:


:o:

Da, bit će da prati tvoje postove ovdje :grin:

Vjerojatno. :blush:
Počeo je s tvojim topicom


ali je brzo odustao. Kao i ti. :smile: :o:

1 Like

Možda :slight_smile: a možda i ne :grin::v:

1 Like

Vjerujem da su mnogi od vas Youtubera nekad postavili neki emoji :blush: u title Youtube videa?
Nije pitanje jeli to dobro, ponekad kada je direktno u kontekstu videa mislim da može biti korisno, nego dilema je drugačija, uzeo sam emoji odavde: Getemoji.com i to ovaj: :beach_umbrella: i sve radi odlično, i na Youtubeu i kada taj video postavim na website i da ga stavim ovdje na Forum bilo bi sve kako treba dok… dok gledam sa FF (Firefoxa), ali kad odem na Chrome, nema ga nego je neki kvadratić. :frowning:
Zašto se to događa i gdje je greška? :roll_eyes:

Napominjem da imam dva emojia u titleu i drugi radi. Jeli to greška u Chromeu da neki emoji ne prolaze, našao sam sličnih primjera čak i na videima koji, kao, objašnjavaju kako ih postaviti u title?
image
U Firefoxu se vidi da je tu neki sendvič, ova slika je video za primjer.
Ima li tko iskustva s ovim? :o:

Daj link za taj emoji . Moguće da je dobio nadogradnju i da trebaš samo link zamijeniti

1 Like

Nema taj emoji linka. :frowning: Tamo ga kopiraš na Getemoji.com i zalijepiš u title Youtubea.
To je ustvari ovaj emoji: https://emojipedia.org/beach-with-umbrella/ no, ponavljam da ne radi samo na Youtubeu gledanom sa Chromea. Svuda radi. Evo i ovdje: :beach_umbrella:
:o:

Riješili smo to cijenjeni Komentar i ja, i hvala mu. :blush: Stvar je u mom Chromeu, i super da je tako, :+1: osobno Chrome i ne koristim, ali znam da mnogi upravo njega vole, pa ne bi bilo dobro za moj video, ovako je u redu. :wink:
Idem sad malo na plažu ispod kuće :beach_umbrella: odmoriti od ove brige. :blush: :o:

1 Like

To se i kod mene desava,slicica se pretvori u nesto drugo,ali nisam uspeo resiti.
Recimo na android telefonu nije ista slicica kao original koji sam ubacio.

A ništa ne kažete za novi YouTube Studio? :blush:
Jeste li prešli na njega sasvim? :face_with_raised_eyebrow:

:o:

Nikada, dok me ne prisile…mrzim promjene…

2 Likeova

Nisam, i dok god budem mogao da koristim klasicni youtube studio cu koristiti, ne svidja mi se nešto posebno ovaj novi youtube studio.

1 Like

Meni se uopste ne dopada.
Suvise je nepristupacan.