Kako promovirati svoj video kanal; Youtube SEO

Dobro, hvala na mišljenjima, no sve da je i tako, morate priznati da je ovo novi studio, time i napredniji i sa dosta novih opcija pogotovo u dijelu koji bi nas trebao najviše zanimati, a to je; analytics, samo dio toga prikazano je u filmu gore. :blush:
Znam da mnogi od vas YouTubera razmišljaju da ovo nije primarno pitanje, i da će biti kako bude, neovisno o njihovu stavu. Sasvim sigurno je i to istina. :wink:
Osobno koristim oba toola, jer ovamo stvarno postoje detaljniji pokazatelji, siguran sam da ste i vi barem - povirili. :slight_smile: :o:

Moracemo da se priviknemo na novi studio.

Kazite,koliko su vam subscribera odrezali onaj dan kad je bilo ciscenje?
Meni skinuli oko tridesetak.

Znači da su to bili sumnjivi pretplatnici. :neutral_face: 30-ak nije mnogo, rekla mi je ptičica :bird: da su :wolf:-u skinuli i više.

Meni nisu skinuli nijednog. :slight_smile: Ali, nemojte zavidjeti brzopleto. Jer, kako je rekao onaj lik; sve je relativno, i to može značiti i da ih nemam dovoljno. :smile: :o:

Je skinuli su, al ajde…idemo dalje :chart_with_upwards_trend:

Nije strasno, pogledaj koliko video snimaka je otislo… Meni skinuli samo jedan sa kanala gde imam 4-5 game hack videa. Sad je pravo vreme da se napadne game hack CPA :smiley:

Jesi li dobio kakav strike ili su ga samo obrisali?

Ima naravno, samo sto sam se uzasno potresao :smiley: Celih 1.5$ dnevno su mi oborili :frowning:
Screenshot_4

Ti pretplatnici koji su izbrisani, izbrisani su s razlogom, i (kvalitetan) vlasnik kanala neće patiti, primjer je naš :wolf: :blush:. A ovi videi koji su “otišli“; samo su znak dobrih vjetrova na YouTubeu i to (vrlo) pozdravljam. :smile: Doduše, slično se je događalo i prije, no sada su valjda malo aktivniji, a botovi pametniji. :blush: :o:

Sram te bilo :brain:

A zašto ovo, uz like koji si mi dao iznad? :neutral_face: Nisi valjda i ti pisao o tome?
Ako jesi, to je samo još jedna potvrda da je tako. :o:

Ma zezam te jer si zaboravio

Posto mnoge tajne Youtuba jos nisam otkrio,voleo bih kada bi mi neko od iskusnih objasnio kako da svoj neki video ubacim u neciju playlistu gde vlasnik to odobrava?