Kako promovirati svoj video kanal; Youtube SEO

Ako će to biti uspješno, biti će kad budeš imao što ponuditi, a ne u startu. Mislim da znam i koji je niche, :grinning: ako je tako, čak je dvojbeno i ono:

To inače uvijek pozdravljam, naravno. :blush: :o:

1 Like

Evo braća Nimmin su imali live jutros na YouTubeu. :blush:
Oni su jaki igrači, znam, reći ćete lako je njima; dobro izgledaju, odlično govore i znaju o tome, još su dvojica i imaju jakog sponzora (više njih). :wink:
Sve je to točno, a sad je još Nick nabavio i ultra bijesnu majicu (ne vidi se na thumbnailu, ali je vidljivo već u prvoj sekundi videa). :tshirt: :slight_smile:


Dobar, dobar. :+1: :o:

Nije se pisalo ovdje dosta dugo, YouTube SEO u velikoj mjeri je isti, to je moje mišljenje, no ipak se ne mogu ne složiti s ovim što kaže Sean Cannell u svom filmu, na to se je obraćalo pažnju i prije, ali danas je posebno akcentirano: :stuck_out_tongue:

Bit je snimiti pravi i kvalitetan video pod pravim nazivom za pravu klijentelu, na koncu koji će se gledati, :+1: to čak ni na prvi pogled ne zvuči jednostavno, no jednako tako nije ni nemoguće. :film_projector:

Ovo dole je još jedan ‘friški’ video (sa poznatim topicima) istog autora koji vam također savjetujem da pogledate, a posebno kolegi @petarvu s kojim diskutiram o ovoj temi u drugom (VIP) topicu; Petre, ovdje Sean samo ulazi dublje u problem, ali point je isti. :wink: :o:

1 Like

Vjerovatno misli preko fb ads spucat reklamu

Kako je indijac zaluto ovdje

Quote je sa drugog topica: :wink:

Vjerujem da ti ovo sve znaš, :wolf: jako slično smo pričali i na početku teme. :o:

Znam da sve to znam, al još uvijek ne znam ništa. Dobra stvar je da su mi to osobno i drugi “YT eksperti i stručnjaci za marketing” potvrdili pa sad mi je nekako lakše.

Imam web stranicu Zarada na internetu. Ako imate neke YT kanale koji tek počinju mogu napraviti posebnu stranicu samo s novim kanalima da vas malo zreklamiiram.
Dobro za vas, dobro za moje posjetitelje i to je to.
Ako ima zainteresiranih javite se.

Ako stvarno i ima takvih, javite mu se na PP, družite se, šetajte i idite na ćevape, samo nemojte u ovom topicu o tome, poštedite nas, preklinjem. :smile: :o:

Napisao sam to u najboljoj namjeri. Vidim da mnogi pokušavaju samostalno. Malo suradnje i pomoći ne bi škodilo.
A za ćevape se uvijek nađe vremena samo je teško nać dobre. :smile: