Kako promovirati svoj video kanal; Youtube SEO

Može se staviti link u tom popularnom videu u End Screen i u Cards, međutim sumnjam da je moguće i tako dovući gledatelje na neatraktivan video, no nešto pregleda će biti. :neutral_face:
Mislim da je mnogo bolje pogledati zašto ovaj prvi video ima preglede i napraviti isto ili slično u promociji odnosno editiranju. :blush:
Naravno, bilo bi to super kada bi bilo da:

:blush: :o:

0 Likes

Evo jednog simpa sajta za one koji jos uvek rizikuju i koriste text to speech
alatke.

http://www.ttsdemo.com/

0 Likes

Možda je simpa jedino ona cura što se pojavi na indexu, :blush: ali drugo ništa niti vrijedi niti je free, ne može se ni downloadirati vokal. :neutral_face: A i ona je nacrtana. :blush:
Svejedno. :o:

0 Likes

Pozdrav,

Redovno dobijem mail za novi video nekih youtubera na koje nisam preplacen. Jel oni to placaju ? Il kaj ?

0 Likes

Mislim da se ne radi o reklami, već da je to dio algoritma. YouTube ti predlaže klipove za koje misli da će ti biti zanimljivi.

1 Like

YouTube sasvim sigurno to ne radi emailom. :blush: Tako nešto predlaže na svojoj domeni, ali to je nešto drugo. Zgubijumf je zaboravio gdje se je sve pretplatio. :smile:
Molim vas da se držite topica, hvala. :o:

0 Likes

Možda je mislio na notifikacije. Ako ovo nije dio SEO-a, onda ne znam šta je :slight_smile:

1 Like

@Olaf, slazem se. Pratim slicno pa mi salje… fulao sam sa mailom :slight_smile:

1 Like

Dakle, ipak ne dobivaš nikakve emailove? :thinking:
Znam momci da je subota navečer, ali noć je mlada još… :smile: :o:

0 Likes

Notifikaciju… :slight_smile:

0 Likes

Evo ja se vraćam na Youtube. Nakon što me oduzeta monetizacija pogodila i morao sam obrisati više manje sve videe, sada sam krenuo odpočetka. Totalni rebranding, no sadržaj ostaje sličan. Ono što je prije bio video od 5 h, sada je animirani video od 10’ minuta sažet.

Više posla, no vidjeti ćemo reakciju. Inače kanal nije ništa ekstra velik, no 20k subscribera je vezanih uz nišu. Probati ću raditi reklamiranje prvenstveno na Instagramu, pa javim kroz mjesec-dva kako ide :slight_smile:

1 Like

Istina je da je (de) monetizacija postala sklizak topic na Youtubeu, :neutral_face: evo čak je navodno i Brian G bio demonetiziran. :thinking: Brian ovdje spominje dupliranje sadržaja, fair use i još toga; :blush:

Težak život nas Youtubera. :smile: :o:

0 Likes

A evo, sprijateljili su se skroz Nick Nimmin i Derral Eves, skupa su u videu, samo kako ga nije stavio na thumbnail? :smile: :o:

0 Likes