Kako pronaći inspiraciju i ideje za stvaranje novog digitalnog sadržaja?

Originalna objava: Kako pronaći inspiraciju i ideje za stvaranje novog digitalnog sadržaja? - GeeK.hr

Potrebna vam je inspiracija za stvaranje novog sadržaja za vaše web stranice ili profile na društvenim mrežama? Zanima vas koji su kvalitetni načini za dobivanje ideja za pripremu novog digitalnog sadržaja? Kako prepoznati koji će sadržaj donijeti preglede i klijente? Digitalni sadržaj već je godinama jedna od najvažnijih vrijednosti svakog digitalnog biznisa. Bez obzira kojom…

2 Likeova

Meni je Mark Zuckerberg svaku inspiraciju uništio! Moja glava je trenutno prazna i bez ideja :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: :roll_eyes:

2 Likeova

ako vas sajt ima search opciju, jednom nedeljno pogledajte sta posetioci traze na vasem sajtu. postoje wp plugins za to. u nekim niche to daje fantasticne rezultate, pogotovo kada se trendovi brzo menjaju

E to bi bilo dobro da je moj sajt profesionalan i da se bavim nekim određenim sadržajem. Sajt je tipa vijesti, zanimljivosti i gluposti. :face_with_hand_over_mouth: 95% posjete je bilo s Fb-a, ali kako je domet opao na stranicama, tako nema ni posjete. Vidljivost linkova od svog sadrzaja na FB-u je bila smanjena na 3% prije pola godine, sada nije ni 0,03. :upside_down_face: A do prije pola godine sma imala Instant Article, i kako su one ukinute okrenula sam se video sadrzaju. S tim da sam pocela s njima jos u januaru, tako da imam sve spremno kad se IA uklone. I nakon svih peripetija, od admina iz “podobne zemlje”, od 60000 hiljada pregledanih minuta, bio mi je potreban i “racun za isplatu” iz podobne zemlje. E dok sam ja to sve sredila, opali pregledi pa sam morala ponovo u mjesec i pol skupiti 60000 pregleda. I na kraju, kad sam sve kockice sastavila dobijem restrikciju na monetizaciju, restrikciju za Instant Articles koje vise i ne postoje hahahahha. Ali algoritam ne razvrstava, i tako da mi je onemogucena monetizacija na videozapise. Ali kad moj sin gleda video iz Njemacke, u njemu budu oglasi, ali ja od njih ne dobivam novac. Haahahaha lopovi sa FB-a. Tako da, sto se volje tice, ja stvarno ne znam sta i kako improvizovat.


I da ne zaboravim, kad se gleda kvaliteta preko stranice u novom nacinu, ne pokazuje nista. Ova restrikcija na IA je samo u sekciji monetizacije. Nemam za sta da budem kaznjena, ali jesam, i nema pravljenja love za mene hihiihihihihihiih