Kako pronaći podršku u drugim ljudima ako uopće ne shvaćaju što radite?!

Originalna objava: Kako pronaći podršku u drugim ljudima ako uopće ne shvaćaju što radite?!

Ljudi oko vas su zbunjeni vašim digitalnim poslom i online projektima? Obitelj, prijatelji i poznanici vas ispituju glupava pitanja kada im pokušate objasniti čime se bavite? Ne možete računati na njihovu podršku jer im je totalno nejasno čime se bavite i radije vam se miču s puta? Podrška obitelji, prijatelja i poznanika je važna –…

Imate li podršku vaših bližnjih u tome što radite (digitalni projekti, web stranice, freelance…)?

  • Da, moja supruga/suprug, cura/dečko, partnerica/partner me u potpunosti podržava
  • Da, moja čitava obitelj me podržava (mama, tata, baka, djed, itd.)
  • Da, moji prijatelji me podržavaju
  • Ne, moja supruga/suprug, cura/dečko, partnerica/partner me nimalo ne podržava
  • Ne, moja čitava obitelj me ne podržava (mama, tata, baka, djed, itd.)
  • Ne, moji prijatelji me ne podržavaju

0 glasači

Važan je prvi Google ček :slight_smile:

2 Likeova

važan za tebe ili za tvoju obitelj/suprugu? :joy: :joy:

U stvari je meni bio najvažniji. Nisam vjerovao Josipu kada je pričao da se može zaraditi na internetu. Nekako sam popustio i napravili smo prvi web.
Ali da,… Ni žena nakon prvog čeka više ne drami.

Nisam lik koji traži neku generalnu podršku. Tu i tamo od okoline zatražim savjet vezan u web, ali pokušavam to zapakirati da okolini bude jasno što želim.

1 Like

jooj još i tekako! :roll_eyes: Ne mogu ljudi da svare da tamo negde na “neopipljivom” internetu neko ti daje novac to što sediš kod kuće i nešto kuckaš preko kompa! A ne ideš na normalan posao.

Na sreću moju moji me podržavaju i znaju šta radim. Dok ostali i neki poznanici ali i prijatelji kao i rodbina i dalje sumljičavo gladaju za ovaj posao kojim se bavim

Šte reče kolega trnac kad vide prvi ček ili ti isplatu onda se malo zabeknu :hushed:

Na kraju drago mi je da sam član i da sam našao ovaj PROFI aktivni forum sa mnogo profesionalnih i manje profesionalnih tema.Gde mogu i da sa kolegama “porazgovaram” o svemu i svačemu što se tiče IT -a, idigitalnih poslova , online projekata i ostalog

3 Likeova