Kako PSD sitebuild u wordpress?

Evo naletio sam na ovi tutorial L I N K , vrhunski je i sve i kao sto vidite on napravi stranicu iz svega toga. Al mene zanima kako to na kraju napravit za wordpress ? Kako da poslje ovog ja mogu imat wordpress stranicu s takvim dizajnom kojim smo napravili po tutorial npr. ?

Ako moze netko pojasnit malo, hvala.

Proučiti dokumentaciju

Stepping Into Templates « WordPress Codex
Theme Development « WordPress Codex
Using Themes « WordPress Codex
Templates « WordPress Codex

Pogledati tutorijal kako se kreiraju WP teme ili prebacuje iz html/css u WP.

How To Create a WordPress Theme: The Ultimate WordPress Theme Tutorial | ThemeShaper

Za ostale tutorijale googlati

markomarko, u tom tutorijalu što si linkao, autor pokazuje kako iz PSD-a (Photoshop dokumenta) napraviti web stranicu u HTML-u. Ono što ti sada tražiš je kako HTML podesiti tako da funkcionira kao Wordpress tema. Guglaj “HTML to Wordpress”, vjerujem da će biti od koristi.

A da vas pitam, jel to poprilicno jednostavno, ili zahtjeva sate i sate … ?
Ako imate jos koji tutorial koji bi mi pomogao hvala

Nije baš jednostavno, da, zahtjeva sate i sate učenja i prakse da bi napravio nešto što će se i tebi i drugima svidjeti.

[list=1]
[:2c8fhtxi]Prvo i najteže (najteže zato jer se ne može naučiti nego moraš imat “oko”) je napravit dobar PSD dizajn (layout) stranice.[/:m:2c8fhtxi]
[:2c8fhtxi][/:m:2c8fhtxi]
[:2c8fhtxi]Onda to pretočit u kvalitetan i modularan HTML/CSS, ovo je najlakši dio jer se da vrlo brzo naučit[/:m:2c8fhtxi]
[:2c8fhtxi][/:m:2c8fhtxi]
[:2c8fhtxi]Zayebancija sa slaganjem PHP fajlova, ubacivanjem, includanjem i ostalim dok ne iskrojiš validnu WP temu. Ovo je dosta zayebano ako nikad to nisi radio a PHP je vrlo nečitak laiku.[/:m:2c8fhtxi][/list:o:2c8fhtxi]
Moja preporuka je da napraviš svoj PSD i pretvoriš ga u HTML/CSS i platiš nekom da ga u WP temu iskodira…:ehm: