Kako riješiti canonical URL problem?

Circular Redirect

We could not resolve the canonical URL because the redirect path contained a cycle.

Kako riješiti ovaj problem na Facebook debuggeru ?

Evo možda da probaš provjeriti dali ti redirekcija radi uredno. https://www.redirect-checker.org/

Provuci svoj site, i vidi dali imaš loop ili cycle, kako ti greška kaže…

Kaže da je sve ok, probao sam više botova… misterija!

Super je ovo tool, izgleda da sve redirekcije dobro i provjerava, osim ako - redirekcija nedostaje. :roll_eyes:
Npr. ako postoji stranica sa prefixom www i ista ta, samo bez njega, odnosno ako se web otvara na oba načina. Tako nije ispravno i u tom slučaju je to dupli sadržaj i nužna je redirekcija 301, zar ne, no Redirect checker će to prešutjeti. Testirao sam jedan takav website. :wink:
Valjda ne ide toliko daleko u detalje. :smiley: :o:

Ja sam možda fulao, ali sam redirect cycle povezao sa too many redirects ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Tako sam i ponudio taj korak da provjeri, a dalje da traži sam. Ovaj alat radi baš što treba, broji redirekcije da webmaster može vidjeti gdje bi bio mogući problem.

Meni je par puta pomogao.

Edit: slično rade i drugi alati. Recimo kada provjeravam SSL cert, poruka da je ispravan ne znači da se mom sajtu ne može pristupiti i sa HTTP protokolom. To su dodatni koraci koje treba poduzeti :slight_smile: