Kako sam zaradio 7000$ uz ChatGPT i AI toolove

A odakle posjeta? Organska, placena, socijalne mreze?

To sto preprodajes, jel legalno?Nadalje, razumijem da neces da podijelis sta je sadrzaj, ali moze odgovor na pitanje : da li je adult, gambling ili neki tools?

Sva ta pitanja sam odgovorio iznad, posjeta je cak u mom posljednjem odgovoru.
Nikakav adult ni gambling ne bih radio u zivotu nikad :slight_smile:

2 Likeova

USA, Canada, australia, UK, New zealand, sve su do dobre države za unovčavanje preko adsensea ili ad managera. Takođe dobre zemlje po mom mišljenju za EU su: Danska, Norveška,Švedska, Švajcarska,Finska,

1 Like

evo od zadnjih 20 koji su izvrsili uplatu, 11 USA, 2 CAN, 2 AU, ostalo po 1 su neke random drzave LT, FR, IE, SG, CM

1 Like

Ja i dalje ne kuzim sta ti radis. Placeni sadrzaj, ok, ali kakav? Iz tvojih postova nismo nista saznali ni naucili.

3 Likeova

Ja sam pokušao pročitati temu još jednom, također nisam razumio ništa, čak ni na koji način se koristi ChatGPT koji je u naslovu. Ne moraju se otkrivati detalji i linkovi, ali barem nešto što bi pomogli razumijevanju teme.

4 Likeova

Slika Andrew Tatea u profilu sve objašnjava :wink:

hahah ladno si stavio gremlina na profilnu i to mi pises :joy:

Misliš na mene ili nekog drugog?

Kontam da je ovo nešto skroz ilegalno, inače odakle toliko organskih poseta i prodaja. :grin:A palo mi je i na pamet šta bi to moglo biti, vidjao sam takve sajtove. :grin:

Zasto ljudi odmah pomisljaju na ilegalno, samim tim mene optuzujes da radim nesto ilegalno. Stvarno ne razumijem kako sebi dajete za pravo javno iznositi misljenje, a time blatiti druge, jer je to blacenje mene. 10 puta iznad sam rekao da nije nista ilegalno, niti sam u tom fazonu, i nadje se pametnjakovic koji je popio svu pamet svijeta kako on zna nesto, kako je to nesto…
druze to sto ne zelim da iznosim detalje i dajem url je moja stvar, 99% ljudi na forumu isto nece dati url. Mene zaboli k za tvoje misljenje, al nemas pravo javno pisati i optuzivati me za ista ilegalno

1 Like

Mislim da bi ipak trebalo biti u redu da netko iznese misljenje. Optuzba je nesto drugo, ali gore je napisano misljenje da je ilegalno.

Gdje bi dosli da ne smijes nista iznositi na forumu pa makar bilo blesavo, bezveze i slicno.

Pa smisao je da se raspravlja, zar ne?

Ja tebe ne optužujem, ja sam izneo svoje mišljenje, a to što ti misliš da si popio svu pamet sveta i da znaš nešto što drugi koji godinama rade na internetu ne znaju, je tvoja stvar.
Pročitaj prvo sve svoje postove, upetljao si se i sam ne znaš šta si sve napisao. Niko ko je pročitao temu nije ukapirao šta si zapravo hteo da kažeš, a naslov onda nema veze sa temom.
Moje mišljenje je da se ti baviš prodajom knjiga za koje nemaš licencu, praviš domene landing page sa nazivom tih knjiga i prodaješ po nižoj ceni ebook, tako i dobijaš organsku posetu ili nešto slično. A to što ti misliš da je legalno ne znači i da jeste.

Nikakvi ebookovi nisu u pitanju, pozz

zilee se samo došao malo hvaliti na forum :smiley:

Pa rekao je šta radi :smile: Kupuje digitalne prozivode, pa ih on preprodaje.

Kao neko ko pravi digitalne proizvode, nikada nisam vidio da ih je dozvoljeno preprodavati bez da vlasniku ide dio kolača, međutim on kaže da je sve legalno.

@drmrgood javi se u dm da ti posaljem analitiku, pa ces vidjet da ovo nije hvalisanje :face_with_peeking_eye:

@Olaf zavisi o kakav digitalnom proizvodu se radi. Uzmi primjer ovih sto rade sugestije za kladionicu. Ti tu platis clanatvo i dobijas sedmicno 10 parova koje ti oni sugeriraju da igras. Taj biznis model isto spada pod info product , digitalni proizvod.
E ako neko odluci napravit svoju grupu i tu proslijedjivat te iste sugestije i naplacivat clanstvo, da li je to ilegalno? Te sugestije nisu nicije intelektualno vlasnistvo, npr ja odigram rezultat je 1, a ti 2, da li to znaci ko god odigra taj rezultat poslije nas narusava autorska prava nas i radi nesto ilegalno.
Ovo je samo primjer (no betting an gambling)

Ne znam, nisam advokat. Sretno ti bilo ako je sve legalno kako kažeš :slightly_smiling_face:

to nije ista analogija koju gore koristis. Ako neko ima info product koji je lista nekih tipova za taj dan (+jos gore ako imaju i neke analize) koji se prodaje, i to uzmes i onda to isto preprodajes, to ti dodje kao da kupis neki kurs, i onda sadrzaj preprodajes dalje. Razlika je samo u kolicini sadrzaja.

u najmanju ruku je neticki

Naravno da je ilegalno.