Kako saznati nečiju IP adresu (lokaciju) i broj mobitela

Imam puno prijatelja i zanima me kako da saznam njihovu adresu stanovanja poput aplikacija blazse i whatisyourip ali probao sam te aplikacije i nisu mi pomogle tocnije nisu mi ni poruke dosle u mail
Imali jos takvih nekakvih aplikacija da se link posalje i da kad osoba stisbe da vidim ip adresu ili broj mobitela?
Molim pomoc
Hvala

Ti bi špijunirao tko se gdje nalazi u danom trenutku?

IP adresa uopće ne mra biti stvarna lokacija.

Naime ako ti ISP dodijeli privremenu IP adresu, on kaže gdje je otprilike, ali ta IP adresa je samo tada vezana za otprilike lokaciju.

Za točnu pretpostavljam bi trebao imati pristup nekoj infrastrukturi ISPa.

Tako da na taj način točna adresa mislim da ne ipak.

odmah da ti kažem - legalno ne možeš saznati tačnu lokaciju na osnovu IP adrese

ako imaš IP adresu, preko utrace.de možeš saznati koji je provider i približnu lokaciju … jedino da nazoveš tog provajdera, da se predstaviš kao policijski inspektor i da zatražiš adresu i broj telefona korisnika te IP adrese u tom određenom periodu … ali to nije legalno :slight_smile:

1 Like

Imas prijatelje a ne znas im broj telefona?
Silvio je izgleda novi balkanski spijun.

1 Like

Neki na forumu jure odmah u poreznu kod bakice da ih enbi nazvala sto nisu prijavili porez na 100$. A gle ovog mahera on bi spijunirao, zadirao u tuđu intimu, vrlo vjerojatno na kraju i ucjenjivao i njega nije strah Antiteroristickih Policijskih postrojba, a neke je strah bakice sa saltera, hehehe

1 Like

Haha, ovaj ne preza ni pred kim.
Crni sesir webmajstor.

1 Like

Budite cool momci,
Naš Silvio ima novo odijelo (na slici) i mobitel, ali nema ni 15 godina. :smile:

2 Likeova

Bravo hvala na pomoci sad sve znam
Sad sam sveznaoc

Nije mi nitko nista pametno odgovorio

1 Like

Sta si ocekivo?

Dragi Silvio,
hoćeš nešto pametno?
Okani se ćorava posla.

1 Like

A jbg. Da bar znaš broj mobitela,možeš samo upisati broj njegov na jednoj stranici i možeš ga pratiti, ovako teško. :smile: :stuck_out_tongue:

Da bi to mogao moraš prvo završit osnovnu školu

3 Likeova

Uvalis im keylogger pa mozes da ih pratis i na web kameri hahaha :smiley:

Probaj nazvat na ovaj broj:
+1-301-688-6524
Mozda ti oni mogu pomoci

Nazovi 064 677 678 i vidovnjak ce ti rec sve sto ti treba…

1 Like

Bolje da zaključimo ovo kolege.
A Silvio će nas u budućnosti pitati nešto ozbiljnije pa ćemo rado diskutirati. :wink:

2 Likeova