Kako se povezati na wireless internet na Win 7

Imam jedan laptop sa instaliranom original Windows 7-icom. Medjutim, ne mogu da se konektujem na bezicni internet.

Koji je najlaksi nacin da to resim?

Sa ovako malo informacija koje si dao niko ti ne može dati na forumu,neki precizniji odogvor. Navedi više informacija: na koji način sise pokušao konektovati, šta si sve pokušavo da odradiš, šta se dešavalo kada si pokušavao da priključiš se na iternenet i tako dalje…
evot i video pa vidi dal si OK. odradio
https://www.youtube.com/watch?v=O3Win53t7XY

Vjerovatno nemaš driver pa ne može. Najlakše ti je preko mobitela sa usb kablom podijeliti Internet na laptop i tako instalirati driver.

Nemam uopste ikonicu za wireless internet, verovatno je do drajvera. Isla sam na Podesavanje nove mreze ali pise da nema mrezne kartice. Odakle mogu da skinem drajver i kako se zove, laptop je Toshiba Satelite? Nemam taj usb kabl, skinucu drajver sa drugog laptopa pa cu ga prebaciti preko USB flash.

Skinula sam Atheros drivere ali opet nece. Probacu i sa Realtek.

Imam Toshiba Satelite, ne znam točno koji model. Originalno je došao sa Win 7, pa tako i mogućnost nadogradnje na Win 10. Sada koristim Win 10 i sve drivere sam povuče. Preporučujem da probaš sa Win 10, mnogo bolje radi.
Ja sada instaliram clean Win 10 Home i sam se aktivira.
Inače driver za WiFi dolazi u paketu sa Bluetooth driver . Kada ga instaliraš proradi i BT i WiFi

Evo posle 5 dana nista nisam uradila, probala sam i sa BT driverima. Kako da nadogradim ovaj windows 7 na windows 10 ili na 8? Windows 7 je original, na disku.

Skineš njihov program za upgrade i samo ga pokreneš. Ali mislim da za to moraš imati Internet.

Kako nemaš usb kabal, to ti je najlakše?

Napravi na drugom PC boot USB. Internet treba naknadno, ako hoće sve opcije koje win10 nudi. Instalacija prolazi i bez interneta

Imam internet preko LAN kabla, nije problem, evo upravo se instalira Win 10, ali kako cu posle da ga aktiviram, da li mi treba kljuc?

Ako si već imala internet trebala si skinuti neki program za drivere da ti nađe odgovarajuće…

Treba, ja mislim da ne daju više free licencu ali možeš probati kod sa sedmice možda prođe.

Možeš kupiti one jeftine kodove ili ga nemoj ni aktivirati ili preko one kms metode aktiviraš ako još radi…