Kako se radi istrazivanje web trzista?

Pozdrav,

kao sto sam rekao u podforumu predstavljanja, nadam se da cete imati razumijevanja za moja pocetnicka pitanja… :slight_smile:

Nedavno sam se poceo zanimati za stvari vezane uz web razvoj…
nemam jos nikakvog iskustva ali nadam se da cu nesta nauciti… :slight_smile:

imam par pitanja, nisam siguran dali ih postavljam na dobrom podforumu, ako ne molio bi moderatora da ih premjesti… :slight_smile:

sad ovako, kad bih imao u planu raditi u buducnosti web stranicu, zanima me kako se radi istrazivanje web trzista?

da li je to samo googlanje kljucnih rijeci vezanih uz podrucije koje me zanima ili postoje neke posebne web stranice koje mi mogu pomoci?

i kako mogu saznati kako su rangirane kljucne rijeci u trazilicama koje ljudi traze na trazilicama na nasem podruciju, koje me zanimaju…?

hvala :slight_smile:

Umjesto ove sile smajlića koje si stavio u post, mogao si napisati sadržaj pitanja i onda iz njega formirati prihvatljiv naslov. Pošto si toliko teksta napisao, nisam imao srca prebaciti ti temu u koš za smeće i na novi pokušaj, pa sam ja napisao naslov.

Budi ljubazan i uoči koliko je trivijalno bilo dati temi opisan i posve odgovarajuć naslov, jednom kada je sadržaj poruke napisan.

Ispričavam se na greškama. Pogriješio sam sto sam dao temi naslov prije pisanja poruke.

Inače se ne koristim baš forumima kao sredstvom komunikacije, pa nemam iskustva.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja