Kako sigurno prodavati digitalne stvari?

Jasno je meni da si ti tu dugo. Ali ovaj ti je skoro pa ukrao identitet.
Ja sam mislio da se ti to javno natežeš (tj. tvoja žena)…i ostalo bi mi tako u sjećanju da nije isplivao ban i poveznica sa vilenjakom…

I još si mislim kako si mi tamo ukazivao na odnos sa kupcima i onako gledam i ne vjerujem što ti radiš…i još javno… :smiley:

1 Like

Veliko je cudo da je Mirko vratio lovu, inace pobjegne iste sekudne cim lova legne :smiley:

2 Likeova

Tome je vjerojatno ovo razlog:

2 Likeova

Cisto da se ukljucim, imao sam isto tako negativno iskustvo vjerovatno sa istim likom samo pod drugim nikom, pisao sam temu na forumu o svom iskustvu, uglavnom bio sam prevaren za odredjeni iznos, ali uspio sam preko PayPala otvoriti case, i dobio povrat sredstava, iako sam bio vec halalio​:grin::grin:

1 Like

Meni je nevjerovatno da se covjek tolike godine bavi samo prevarama :smiley: Pa tu je jos od perioda kad sam se pridruzio forumu, u periodu od tad pa sve do danas mogao je nauciti raditi milion stvari, a on se uhvatio samo jednog :slight_smile:

Neki ljudi fakat nikad ne odustaju :smiley:

1 Like

Treba se staviti registracija i logiranje samo sa balkanskih IP adresa. Druga stvar uvesti osobu kao middle man gdje bi dobivao recimo 3% i minimum bi bio za trade 2 000kn. Pa tko voli neka izvoli. Toliko se krada dogodilo na forumu i jos se dogadaju jer se apsolutno nista ne poduzima.