Kako spojiti admin panel sa trenutnom web stranicom

pa nitko ne moze znati odgovor kad ti samo pises po svom i ne odgovaras na pitanja koja ti se postave, evo meni jos nije jasno radi li se o wordpressu i sl. ili nekom custom rjesenju… onda napises “u dokujmentaciji ima css i js… sta da napravim??” pa sta bi neko na ovo triba odgovorit, nit znamo o kojoj je dokumentaciji rijec, niti o kojim se fajlovima radi, css i js ti inace nisu univerzalni fajlovi, svaki fajl se razlikuje ha ha. Ne funkcionira ti to kako ti mislis, ne mozes s interneta skinit admin.php i instalirati na bilo koju stranicu…

kralju, ostavija sam ja link sa kojeg sam skinio skriptu. Nista ti drugo ne triba i rekao sam problem…

kralju, tu skriptu bi trebalo kupit a ne skidat sa kojekakvih stranica. netko te dobro zajeba…
http://codecanyon.net/item/mediafans-share-photos-gifs-and-videos/6491592?WT.ac=search_item&WT.oss_phrase=mediaFans&WT.oss_rank=1&WT.z_author=Kanorika

Te skripte su osudene na propast ko ce jos na tom bit kad 9gag je glavni

Mislim da su admini ovaj put malo zakazali :frowning:

kraljevi moji, samo je tribalo importat. toliko o vasem znanju a ode pisete neke treće stvari koje i sam mogu zakljuciti… kaze on meni triba je kupiti… pa kako ti znas da je ja nisam kupija?.. al oke nema veze… havala vam na odgovorima.

TIKIm JE RIJESIO PROBLEM :slight_smile:

1 Like