Kako sredit dropshipping sa majicama iz Hrv?

Ima li netko iskustva? Sa kojom tiskarom ugovorit dropshipping? Koliko posiljke van hrv kostaju itd?

Any opinion i input je welcome

Mislim da je cijena slanja izvan Hrv pre velika

Mislim da je GLS za takve stvari oko 10e širom EU …

Majice iz HR?

neznam koji je ovo biznis, ali majice moraju biti from CHINA!!!

Sve ostalo nema blage veze. majica u HR kosta ajmo rec 20 kuna (ne kosta toliko trust me), u kini kosta 10KN (trust me!!!)

Pa mi sad objasni kakav je to dropshipping. Dropshipping jedino moze biti iz Kine u neki drugi dio svijeta, nikako ne iz porezom, administracijom, politikom i sta ti ja znam cims ve ne opterecenom drzavom Hrvatskom.

1 Like

zassto ne napraviti neku kombinaciju sa shopify+oberlo… ili bigbuy… ili zazzle…

Jedino da uspijes prodavati neki proizvod made in HR ili BiH je da imas nesto unikatno, svoj brend tako da ljudima nije problem platiti shipping jer zele to sto prodajes i ne mogu nigdje drugo da kupe. Npr kod mene prijateljica graficki dizajner pocela je da radi dizajn za majice, torbice, haljine itd… jedna firma joj to proizvodi ovde i tako radi pomalo i siri posao najvise se reklamira na IG i FB. Znam da ima narudzbe iz UK, USA, Canade i drugih zapadnih zemalja, kupci placaju shipping i ide sve uredno. Nadje se uvijek neko kome se svidja to sto prodajes…

Ostalo ti je sve objasnio dadaas :slight_smile:

1 Like

Da, a i ti mozes sad svojoj prijateljici pomoci tako da ona trazi dobavljaca iz Kine. Vecina ljudi tako radi, neka ne ceka da joj neka druga dizajnerica dodje pravit konkurenciju tako da ce dobavljat stvari iz Kine. jer dovoljno je samo da ta druga dizajnerica bude upola dobra kao tvoja prijateljica i sklopi suradnju sa Kinom i tvoja prijateljica ce ostati bez posla preko noci.

Da, znam, reklamira se kupujmo Hrvatsko, izgradjujmo nase gospodarstvo, a ja kazem, zajebi to, pobrini se da ti uspijes, a za lijepu nasu neka se pobrinu politicari kako znaju.

imam strasna saznanja da se obicne majice u bulku niti slucajno ne kupuju nigdje u europi nego sve iz kine, razno razni itemi, sve. bas tocno ovo sto tvoja prijateljica radi, ja ti toplo savjetujem da potrazi proizvodjaca iz kine. Iz Kine shipping u HR je jeftiniji nego iz HR u HR.

1 Like