Kako što prije doći do 1000 Youtube pretplatnika?

Pozdrav ekipa,

Da li je netko isprobao novu promociju Youtube kanala (još je u Beta verziji)?
Kako radi ta promocija, da li se isplati ? Meni je cilj samo da se dočepam 1000 pratioca da mogu nešto i zaraditi od reklama koje se vrte na mojim videima :slight_smile:

Link na tu YT Beta promociju:

eto još nisam došao do 1000 pratitelja pa razmišljam da platim oglas da se prije skupe…

Mislim da se ne isplati.
Mnogo para za malo pregleda.
Bolje kupi neki jeftiniji monetizovani kanal pa nastavi zestoko.

1 Like

Evo ja cu ti napisat šta se meni nije svidilo pa ako hoces ispravi.

  1. Nisam te mogao naći preko imena kanala. (znaci ako nekom i kazes ime kanala teško ce te pronac)
  2. Piši bolje description (opis videa) ispod samog videa. Navedi šta si radio u video nek to izgleda malo popunjeno, a usput korisno. Nadjes od nekih poljoprivrednika kako oni pa nešto slicno i ti.
  3. Koristi u videima End screen i Card preporuke videa. End Screen za pocetak probaš postaviti best for viewer i most recent upload i svoj kanal. Ovo dodas i na starim videima gdje nemas sve troje.
  4. Probaj u naslov stavljat kljucne rijeci, ako je rijec npr. o kosilici. Stavis: Kosilica tip kosilice zamjena noževa. Pofatas što vise što raja traži. U opcijama imas da dodat tagove za video popuniš i to.
  5. Ako imas viska vremena napisi subtitles, napišes na svom jeziku, možes samo i na eng i onda ce imat auto translate (pomaže da znas)
  6. Sjednes par sati ili svaki dan pomalo i istražuješ sta pomaže da se popravi kvaliteta videa i subova.
  7. Npr. Na kraju videa napomenes da zaprate kanal, ostave lajk, komentarisu, da te pitaju za neki savjet. Tako nešto. Jer danas ljude moras napominjat da nešto urade.
  8. Itd…
  9. Nemoj kupovat yt kanale ili te promocije nek ti ovo bude kanal gdje ćes usput nauciti kako funkcionše opcenito YT.
  10. Moras izdvojiti vrijeme da i sam istražiš.
1 Like

Zadnji video je bolji jer sadrži i govor. Moj savjet ti je da gledaš kako radi Vesić jer ste slična tematika i pokušavaj slično.
Videi ti moraju biti brzi zanimljivi i dinamični, dakle reži sav prazan prostor što više, dodaj govor u pozadini ne samo u videu, pripreman se za video kako bi što brže i efikasnije kasnije prikazao to što radiš.
Treba napomenuti najvažniju stvar tu, Vesiću YT nije samo hobi jednom, dva puta tjedno poslijepodne nego glavni posao od jutra do sutra i onda to napravi razliku da isplivaš ili ne.

2 Likeova

vesić je perfekcionist i da to mu je dobar izvor prihoda… dobar je … pratim ga već nekoliko godina.

daaa, to mi je reklo već par ljudi… hm… ne znam zasto se ne može pronaci. ne znam da li bi bilo pametno promjeniti ima kanala pošto sada postoji već cca 8 mjeseci i imam ukupno 105 videa…

Hvala svima na savjetima… pokusat cu maksimalno primjeniti sve savjete.

  • Ovo mi je današnja statistika:
    image

Mogu ti ja pomoci oko pratilaca😇
15e 1000 pratilaca
20e 2000
25e 3000…

1 Like

Pozdrav kolege,

Nakon dugo vremena na kanalu konacno imam preko 1000 pratioca, ali sada imam novi problem.
Google mi ne želi spojiti postojeći Adsense sa Youtubom jer mi javlja da imam dva Adsensa, a u stvrari prepoznaje Adsens od moje supruge kao da je moj…
i sada sta napraviti ?? ovo je za poluditi s googlom kada nema korisnicke podrške već predefinirani odabir koji mi ne nudi da odaberem opciju da su oni pogriješili :frowning:

Da li je netko imao takvo iskustvo i kako ste riješili ?
Da li postoji neki email ili chat, link na koji se može direktno obratiti nekom operateru u googlu da ponovno razmotri tu situaciju ?

Hvala unaprijed na svakoj pomoći i sugestiji.

Ne, takvo nešto ne postoji kod Googla

Postoji, ja sam pre dva meseca komunicirao sa operaterom.

1 Like

Imaju za neke sigurnosna pitanja, mislim da za ovakve stvari ne. Pogledaj video iznad, lik je tjednima pokušavao, šalje te na forume i sl.

1 Like

Ja sam imao “invalid” traffic pa sam se zalio i razgovarao sam live podrskom. E sad za ovaj njegov problem, ne znam.

1 Like

Neću se kladiti, ali prije da si razgovarao sa nekim na forumu.
Zašto bi netko netko sa Googla razgovarao o invalid trafficu sa neki. Po toj logici bi ih svatko mogao gnjaviti zbog pitanja “zašto nisam prvi na Googlu”. Zato i nemaju tehničku podršku, osim za ukradene lozinke i sl. stvari.

Ne znam zasto mislis da lazem/lupam gluposti itd. Znam sta je chat support a sta forum valjda?

3 Likeova

Koliko se sjećam još od davno Google AdSense nudi viši support level ako korisnik ostvaruje određeni prag mjesečne zarade.

2 Likeova

Upravo ovo sto je komentar rekao… Evo ja sad gledam na npr adsensu, i nemam kontakt opciju, a dok sam imao par hiljada mogao sam ih direkt kontaktirati (tad je bio problem jer su neke nove sajtova oznacavali pod bosanskim jezikom a kao bosanski ne moze za adsense). Bio je neko iz podrske, rekao da ce postavit da se opet crawluje pa ako bude problem da kontaktiram opet.

Evo sad gledam taj email- imam znaci te support chatove u istoriji, ali nemam opciju da zapocnem chat opet

1 Like

Pozdrav,
Samo da javim da sam kontaktirao google preko e-maila kako je reko @Jeronimo034 i za cudo za sada sam dobio automacki odgovor (znaci da email radi)… možda ću uskoro stupiti u kontakt s nekim stvarnim operaterom…
Javim Vam ako uspijem riješiti na ovaj način

1 Like

Bok druze,ja sam se pretplatio sad bi te zamolio i ti mene da mi pomignes dase pretplatis i da mi das savet sta si uradio moj YouTube kanal je

THE ADVENTURES OF DAME RISTOVSKI

Isto tako bi zamolio ko cita ovaj komentar da mi pomogne i da se pretplati pa ako zeli moze i da pogleda videa i shots da klikne like i da ostavi komentar.Tema mog kanala je avantura i putovanje mislim da ima zanimlic sadrzaj
Hvala svima budite mi zivi i zdravi

1 Like