Kako ubaciti html code oglasa u sredinu Wordpress posta?

Kako ubaciti html code oglasa u sredinu Wordpress posta?

Zanima me kako prilagoditi u samom kodu u Single post da se prikazuje oglas u sredini posta? A da to nije Quick Adsense ili neki slični plugini pošto nažalost kroz njih mi jedan kod ne prolazi, već isključivo kao čist kroz editovanje Single posta ali ne znam kakav kod da izmenim da bih dobio mogućnost da se prikazuje u sredini. Uvek sam radio iznad ispod posta i to nije problem.

Eto ako neko zna, hvala unapred.

vrlo jednostavno samo staviš html tag <center> ovdje html kod </center>

1 Like

Aha, možda se nisma dobro izrazio, mislim sam u sredinu posta u smislu in the middle, ne centrirano.

Predpostavljam da ovo trazis. http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-insert-ads-within-your-post-content-in-wordpress/

1 Like

Da, moglo bi to biti to, ovaj deo za ručni html kod, e sad ne znam taj kod koji pastujem u functions da li može bilo gde ili kako?

Imaš plugin adinjection, ubaciš što hočeš, gdje hočeš :smile:

Probao sam 4-5 pluginova za dodavanje koda, ali taj kod od Adnow je specifičan malo i provalio sam da kada ga ručno dodam u Single post onda radi, a kroz pluginove neće da mi se prikazuje, piše samo Loading…

Taj kod je iz dva komada, ovaj sa div class… stavi u plugin, a ovaj drugi dio u footer i provjereno će raditi…

Gde u footer, na sam kraj footera ili?

Da ispod svega možeš staviti.

1 Like

Sjajno, izgleda da radi tako, hvala puno.

I ja sam se malo igrao s tim :grinning:

1 Like