Kako ubaciti menu u footer kao na geek.hr

U display location ne izlazi uopste opcija footer, samo primary menu, secondary menu i mobile menu… zelio bih ubaciti neki drugi menu u footeru kao na slici

Očito da ti tema nema opciju za footer menu tu gdje ti želiš. To možeš sa child temom, ali to treba kodirati.

1 Like

Pa ako tema nema opcije onda mozda tekst i link u Copyright area, to bude u postavkama teme. Barem je tako kod mene, isto nemam menu za footer pa sam ubacila tekst i link do stranica. :thinking:

1 Like

da pokusam da napravim kao sto je @drago883 rekao, da vidimo da li cu uspeti ili cu upropastiti :smiley:

1 Like

Mislim da je ovo jednostavnije :joy: a na kraju isto dođe

1 Like

Spominjao sam ti child temu, jer ako to napraviš u trenutno aktivnoj temi, ako nije tvoja, a preotpostavljam da nije, kod update-a gubiš sve što si napravio.

1 Like

ma ipak cu pokusati sto je rekao @Dali :sweat_smile:

Ovako je kod mene smjesten taj dio, skroz dole

1 Like

Ako ne znaš kodirati, a možeš ubaciti linkove na to mjesto, bolje je da to napraviš kako @Dali kaže.

1 Like

evo i kod mene

e sad kako da ubacim tu tekst i link da vodi da odredjeni page a da sve to izgleda kao footer

hvala puno, nisam toliko iskusan da odradim kao sto ste predlozili :slight_smile:

snasao sam se, hvala vam

E super, meni inace bude ovako kad otvorim daj dio, kod vas je tema malo drugacija. Al snasli ste se uglavnom
image (6)

2 Likeova

ubacio sam link+text u html kodu

1 Like