Kako unovčiti promet na web stranici

Na jednoj web stranici čim sam je postavio online imam preko 9k unikatnih posjeta evo vec drugi dan. Da li ima netko ideju kako to unovčiti jer Google adsense nemože posto je sadržaj online filmovi.

Stranicu sam napravio iz zezancije ali sam dobro razradio podlogu i kampanje adwords i facebook (imao sam viška novca na acc. tim pa reko da iskoristim.

Posjete su 90% s Googla ostalo je Facebook

Sad su već kampanje zavrsile (istrosio se novac) ali opet imam preko 100-120 posjeta u isto vrijeme na web stranici.

Zanima me neke ads mreže koje su pouzdane i koje isplaćuju jer nebi htio gubiti vrijeme i isprobavati njih milijun

Link necu dati ali mogu dokazati sve.

Dakle moje pitanje je bilo koje su najbolje ads mreže za nas ovdje balkance a da su pouzdane i placaju na vrijeme.

Ne dajem savijete kako povecati promet na web stranici nego nesto sasvim drugo. Kako sam ga ja povecao to je sasvim moja stvar kao i moje pravo da ne kazem koji je web

I nemojte mi prosipati te pametne molim vas … te recepte kako? sta* gdje? Zna se sta trazim

Ukoliko se tema rastegne u spam ili u trolanje molim moderatora da istu obrise i zatvori.