Kako uvijek pobijediti kladionicu | SureBets

Većina ljudi misli da je nemoguće pobijediti kladionicu i to je donekle istina jer da je moguće one ne bi postojale.
Naravno postoji brdo načina od kojih se može profitirati na kladionici i u ovom ću osobno iznijeti svoja iskustva i pokušati objasniti za sve one koji imaju namjeru ući u ovaj oblik zarade.

Što je to surebets?

Zamislimo da se kladimo na ishod jedne nogometne utakmice u kojoj ćemo u dvije ili više kladionica pokriti sve rezultate.
Dakle mi stavljamo oklade na 1, X i 2, odnosno nas ne interesira ishod utakmice pošto mi svakako dobivamo.
Uzmimo u primjer jednu tenisku partiju i dvije kladionice A i B
U kladionici A koeficijent na prvog igrača je 2.15, a u kladionici B na drugog igrača je 2.10
Znači ako stavimo 100 eura na svakog od njih mi svakako imamo profit od 10-15 eura bez obzira na ishod igre.
Ovo je samo banalan primjer za one koji ne shvaćaju teoriju.

Kako pronaći oklade takvog tipa?

Da ih tražimo ručno to bih potrajalo, pa stoga postoji dosta programa koji se naravno plaćaju, a koji će vam pomoći pri pronalasku takvih oklada.
Osobno davno prije sam koristio programe koji više nisu u funkciji, ali nedugo sam se opet bavio ovime pa sam izdvojio 3 meni najzanimljivija.
Prvi i po meni najbolji je betburger, nije skup, ima dnevne pretplate pa možete trenirati i shvatiti kako sve funkcionira bez da plaćate previše love odjednom.

Drugi je rebelbetting, on je dugo na sceni, cijenom je prihvatljiv, ali sučelje mu je malo zakazalo s vremenom i same oklade znaju dosta kasniti pa dok se vi logirate, pronađete tekmu, koeficijenti se promijene i to je frustrirajuće.

Treći kojeg sam testirao je profitaccumulator, jeftin je i ima zanimljivog sadržaja.
Najviše je fokusiran na to kako da od casina i kladionica uzmete bonus na legalan način, i tko ima manji kapital, volje i živaca može zaraditi pristojan novac bez prevelikog rizika.

Dali je to legalno?

U potpunosti, samo što kladionice ne vole igrače koji koriste ove taktike i limitiraju korisnike.

Kako izbjeći limitaciju? | Općenito o limitacijama

Ne postoji pisano pravilo za ovo, ali iz osobnog iskustva vjerujem da s one strane kladionice postoji program koji sam detektira što se dešava, kladionice ulažu ogromna sredstva u takve stvari, odnosno da spriječe mogućnost “varanja”, a pošto su svi programi za oklade javno dostupni nije im teško pronaći ko se koristi time.

Pohlepa je gadna stvar i to je ono što dovede do limitacije većine ljudi, osobno i mene.
U većini kladionica sam limitiran i sad u drugom pohodu na iste koristio sam podatke od svoje žene i dogodila se ista stvar.

Uglavnom, vi niste jedini koji koriste ovaj program i u većini slučajeva vidjet ćete da ako brzinski ne odigrate uplatu da će se koeficijent promijeniti, to je iz razloga jer čim kladionica detektira da na određenu utakmicu krene puno većih oklada, suspendiraju je i provjere koeficijente te isprave “grešku” pa zatim omoguće klađenje, dakle potrebno je biti izrazito brz, ali opet postoji puno utakmica gdje se ne mijenjaju koefcijenti i takve “dojave” znaju stajati i po par sati, pa se kroz 24h uvijek može nešto “uhvatiti”.

Limitacije su česte i dešavaju se, većinom kreće s limitacijom sporta na koji se kladite, recimo ako se uvijek kladite na nogomet i kladionica sazna što radite onemogućit će vam klađenje na nogomet ili smanjiti maksimalan ulog, tu nastaje problem i bilo bi dobro da se kladite tamo gdje imate opciju cashouta, jer u većini slučajeva nećete dobiti nikakvu obavijest da ste limitirani i recimo da stavite 500 eura na jedan ishod i shvatite da u drugoj kladionici možete maksimalno staviti 50 eura tu nastaje panika. U tom slučaju najbolje je pronaći kladionicu koja ima najbliži koeficijent koji je vama potreban i s time smanjiti gubitak na minimum ili ukoliko imate mogućnost cashouta da isplatite novce s prve kladionice.

Ostali oblik limitacije je kompletno zatvaranje računa ili maksimalan ulog od par eura na sve tipove oklada, većinom se dogodi ovo drugo.

Neko moje iskustvo je to da se kladionici upali crveni alarm kad vide da se netko novi registrirao i počne stavljati odmah velike uloge na 3. izraelsku ligu, tako da savjetujem da igrate s manjim ulozima i pokušavate se kontrolirati, također ne bi bilo loše da nekad odigrate random utakmice i tome slično.
To je najteži dio za onog tko bi od ovog htio imati stabilnu zaradu jer uvijek svi želimo više, ali nažalost to ne funkcionira tako.
Osobno u svom prvom pohodu sam bio oprezan dok mi nije dojadilo pa sam išao na sve ili ništa, dok sam u drugom pohodu odmah počeo s velikim ulozima i nije potrajalo dugo, oko mjesec i pol do dva.
Svejedno profit je bio veći od planiranog.

Početni kapital

Čim više to bolje, ja ću vam dati primjer sa svojeg zadnjeg pohoda odnosno do trenutka kad sam bio limitiran, počeo sam s manjim ulozima od 250 do 500 eura, a zavrišio s 1000+ eura po jednoj utakmici.
Zbog lakšeg razumijevanja koristit ću svoj zadnji kapital koji je bio 10 000 eura, raspoređen po 10 kladionica koje sam koristio, odnosno 1000 eura na svakoj od tih kladionica spremnih za klađenje.
Valja napomenuti da ako se kladimo na tenis i imamo dva ishoda to znači da će na jednoj kladionici ostati 2100 eura koja dobije, dok će na drugoj ostati 0, to znači da bi bilo dobro imati barem sveukupno oko 15000 za igru, pošto neke kladionice ne nude instant isplatu pa zna potrajati od 1 do 5 dana dok novci sjednu na vaš račun, također i one koje nude instant uplatu znaju provjeravati i do 48 sati dali je sve u redu s sredstvima.
Napominjem još jednom da vi nemorate kretati s toliko novaca već je ovo samo zbog lakšeg razmuijevanja.

Profit

U 90% slučajeva profit je od 2 do 6 posto od vašeg ukupnog uloga.
To znači da ćete na 1000 eura uloga bez obzira na ishod po utakmici imati 20 do 60 eura profita
Ako stalno pratite što se dešava i kad će izaći koja oklada i dovoljno ste brzi možete i uletit na utakmice s 10 do 15% profita, ali tu treba biti oprezan pošto većina kladionica u svojim pravilima ima sekciju da imaju pravo ispravit okladu ako se ispostavi da je greška, to znači da će vam poništiti okladu i vratiti novce, stoga kada se kladite nije zgorega kontrolirati kladionice do samog početka utakmice da se ne bi desilo da vam je jedna kladionica odbila okladu dok je na drugoj aktivna.
Ovo se dešava većinom na manjim kladionicama koje nisu toliko popularne, na svim većima vaša oklada će ostati aktivna, a koeficijent promijeniti i samim time vi ne gubite ništa i sve je u redu.

Koje kladionice odabrati

One koje su više popularnije, prije registracije svakako provjeriti reviews na googleu i što ljudi pišu o samim kladionicama, shavtite da ima ljudi koji gube novac pa znaju pisati gluposti, ali ukoliko ima dosta pozitivnih osvrta sigurni ste, također važno je napomenuti da se odlučite koji program ćete koristiti, jer svaki program ima određen broj podržanih kladionica, ali svi oni pokrivaju veće kladionice tipa bet365, betfair, pokerstars, bwin, ladbroke, marathonbet…
Napomenuo bih da obratite pozornost ako za klađenje koristite tipa betfair exchange.
Prva stavka s kojom trebate biti oprezni je komisija, pošto recimo betfair na exchangeu uzima 2-5% vašeg profita, pa stoga u većini slučajeva ne isplati se koristiti exchange, u slučaju da koristite pogledajte koliko je ukupni ulog na exchangeu da se ne desi da stavite na regularnoj kladionici 500 eura, a na exchangeu ne možete jer nema dovoljno uloga, za one koji ne znaju što je exchange “google is your friend”.

Na što pripaziti

Budite oprezni s pravilima kladionica, navest ću jedan primjer, recimo da se kladite na ishod hokejaške utakmice i sad na jednoj kladionici se kladite da će biti više od 4.5 poena dok na drugoj manje od 4.5
Kladionica na kojoj se kladite da će biti manje od 4.5 ima pravilo da je oklada važeća za regularno vrijeme i po potrebi extra time ako bude izjednačeno, dok kladionica di se kladite za više od 4.5 ima pravilo da je oklada važeća samo u regularnom vremenu, to znači da ako utakmica završi 4:4 i igra se extra time vi gubite sav ulog, tako da jako oprezno i proučite dobro pravila kladionica ili izbjegavajte klađenje na stvari za koje niste sigurni.

Na kraju bih napomenuo da ovo ne uzimate kao glavni izvor prihoda već kao zabavu i “džeparac” jer će vam biti bolno kada počinju limitacije :smiley:

Sigurno sam nešto zaboravio ovdje, ali naravno ukoliko ima pitanja slobodno pucajte odgovorit ću, nemojte mi slati privatne poruke već pitajte ovdje javno jer možda će netko imati isto pitanje kao i vi pa da se ne ponavljam po porukama.

Linkovi koji se vežu na moje riječi nisu moji osobni linkovi već su automatski dodani od strane foruma.

3 Likeova

Na brzinu sam pregledao, al ne vidih da se pominju bonusi- vecina kladionica ima neke first time bonuse, tipa matchuju recimo vasih prvih uplacenih 100e (dobijete dodatnih 100e, al morate obrnuti nekoliko puta prije nego sto mozete povuci pare)… prednost- veca zarada jer ce te taj bonus “oprati” preko sure betova… mana je naravno vjerovatno povecana sansa za limitiranjem

Spomenuo sam to u programima koje sam koristio, profitaccumulator jer specijaliziran za to i svakako preporucujem uzeti jedan mjesec za onog tko se odluci na bonuse :smiley:
Tko ima volje i zivaca moze zaraditi finu lovu, a tamo je doslovno sve u najmanje detalje objasnjeno.

Ne znam za druge zemlje, ali HR je zabranila pristup svim webovima kladionica van HR. Ja sam to isprobao još prije više godina još dok je HR dopuštala vanjske kladionice. Neke kladionice podržavaju arb betting, neke ne, treba paziti. Velike mane je da treba puno uložiti, a mala zarada je i riskantno je. Nije to lagan kruh.

Zarada je odlicna s obzirom na ulozeno… udjes sa 3000e i vracas dnevno 100-150e… odlican povrat, samo sto ne sljaka za uvijek al dok ide fin povrat

Ne vidim kakav rizik imas osim sto mozes biti limitiran/baniran.
Svaka pravilna oklada je 100% dobitna.

Netko gore je napisao da se moze preko vpn-a registrirati.

dali je moguće ovu metodu ograničiti na nekoliko kladionica, ili fakat trebam biti registiran na njih 10-ak ?

Jel neko igrao sure bet sa nasim online kladionicama ?

Mozes ograniciti, ali cim vise tim bolje :wink:

ok. hvala na odgovoru

dali možete reći koje su kladionice pouzdane prema vašem mišljenju.

Odgovorio sam na to u prvom postu

a jos manja nakon sto platis porez

Pozdrav svima iz Novog Sada. Samo da vam prenesem svoja iskustva sa sure bettingom.
Moze, ali se ne isplati !!! Puno “trcanja” od kladionice do kladionice, peko sajtova brzo ogranicavaju uplate ili skroz zabranjuju. I nase i strane. Imao sam i kompjuterski program ( radili mi ukrajinci i indijci za male pare ), lako sam nalazio utakmice, po desetak svaki dan, vikendom i vise, profit 2-5%, retko oko 10%, skoro svaki dan isao duz bulevara u desetak lokala iste kladionice da uplatim svuda po 950 dinara ili 980 dinara jer tako prodje odmah tiket i nema AUTORIZACIJE tiketa. Znaci, tesko je uplatiti makar malo veci iznos novca u jednoj kladionici. I kada uspes tako uplatiti u desetak lokala i na dva naloga jedva bude 200 eura, a za to vreme se desi i da druga kladionica promeni kvotu. Hahaha !!!
Ni ne razmisljajte vise o tome, iskren savet iz visegodisnjeg iskustva. Srecno !