Kako vidjeti tko vas na instagramu prati

Zanima me da li postoji neki provjereni alat koji bi mi pokazao koliko osoba nije uzvratilo follow.

Zanimaju me samo aplikacije ili web alati koji ste mozda vec koristili jer ima hrpu aplikacija, a tko zna da li vam kradu podatke ili ne

Da li netko zna? …

Imas ih bruku, ukucaj samo followers, unfollow ili slicno na google playu/app storeu, svaki bi trebao biti besplatan da vidis ko nije uzvratio. Imas i da oznacis pa program sam brise profile koje selektujes, mada to se nesto sitno plati, par dolara

Znam da ih ima jako puno mene zanima da li netko koristio slicne i da mi da preporuku.

Preko app storea mozes skinuti unfollow (slika crveni okvir i u slici tri kvadratica Yes) i Followers (3 covjeka), za kradju podataka i to nemam pojma, nisam nikad imao problema sa ovakvim aplikacijama sve uredno
Eventualno znalo je nekad zatraziti samo da sifru promijenim i kad se logujes moze doci na email obavijest kao novi login

Ja koristim follow cop. Ima sve što si naveo i besplatan je… Do sad nisam imao nikakvih problema a koristim ga godinama…

1 Like

Odlicno sinoc sam bas nasao na par foruma jako pozitivno sve o app.