Kako vratiti FB stranice; hakovan FB profil

Naravno, Ali moze da pokusa da zapreti nista ne gubi a moze da dobije stranice nazad.

2 Likeova

Ja se ne mogu ulogirati u facebook. Zatrazim code na mail, dobijem ga i postavim lozinku. Onda trazi dodatnu provjeru da mi posalje code na sms, ali on nikad ne dodje na sms. Sta napraviti? Hvala…

jesi ukucao dobar pozivni?

isto je i meni u BiH na jedan operater očito ne funkcionira, dok drugi operater tj. broj dože isti tren…

Pise mi da unesem broj mobitela kao da nemam broj spremljen na facebook. Mislim ne mogu ga unijeti jer se ne mogu prijaviti.

Ta neka glupa dvostruka provjera. Glupo je sto se nemam kome obratiti. Na mail sve dobijem i funkcionira. Cak dobivam i neke obavijesti na mail o zahtjevima za prijateljstvo i to.

Tu glupu dvostruku provjeru si sam ukljucio u profilu, a nisi ili unio mobilni, ili si unio krivo.

Da, sam sam je ukljucio jednom davno. Tako su mi ponudili kao. Sta sad da radim?

Jesi pokusao da kliknes na posalji kod ponovo?. Posto kada se ulogujes na fb i izbaci dvostruku potvrdu ne posalje odma kod, nego tek kada kliknes. Barem je kod mene tako.

1 Like

Samo lepo razmisli ko je imao pristup tvom PC-ju ili tvom telefonu, tj tvom profilu… jer ti je to uradio neko blizak. Facebook je ozbiljna organizacija koja ulaze milijarde u zastitu i ne moze se tek tako hakovati, tacnije vrlo je malo ljudi sposobnih da tako nesto urade sa daljine, a ti koji to znaju da urade sigurno ne kradu FB stranice.

2 Likeova

Kazem ti ja znam sifru. Zatrazim je preko mail, i dobijem je. Krenem se ulogirati i trazi dodatnu provjeru da zatrazim code na sms. Ja kliknem, onda pise morate dodati broj mobitela na vas racun. Kako da dodam mobitel ako se ne mogu prijaviti? Postoji li neki administrator za facebook?

Probaj dodati svoj broj monitela i potvrditi račun kodom koji ćeš dobiti SMS-om. Možda traže samo dodatni stepen zaštite da postaviš.

Ali ne mogu uci na facebook bez tog code koji treba doci na sms. Samo ne moze doci na sms kad pise da broj nije postavljen na facebook.

Kako je onda postavljeno ako nema broja? Pokusaj ovo https://www.facebook.com/help/163155247081024

Mozda zahebavaju nule tipa 095123456 95123456

To je dobro pitanje. Pokusao sam puno toga. Jos mi ostaje da ima posaljem postom molbu za pomoc jer imaju sjediste tu u Irskoj.

Pošalji po golubu , prije će stić, a i doći na red…
Ajde pliz napravi screenshot da vidim samo sta je

1 Like

Nece da uploada sliku. Pise da sam novi korisnik i ne mogu ubaciti sliku. Mozes se javiti na viber ili wapp ako zelis, pa ti posaljem.
00353852764385